FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
25-06-04 19:29  [relacja/galeria] Fokker Dr1. - MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Siemanko. Dorobiłem sięcyrówki więc chcę cos pokazać. Tera mam na warsztacie model Fokker'a Dr 1. z MM. Opracowanie MM. Jeżeli chodzi o karton i wydanie to luksus, gorzej troszkę ze sklejalnością. W poszyciu trza było tu i tam przycinać, aż mnie głowa boli jak bede mocował skrzydełko nr 3.
P.S. Przepraszam za zdjecia ich jakość pewnie wielkość (jescze nie wiem bo nie wstawiłem) Prosże o dużą i sromotną krytykę i cenne uwagi.

 
25-06-04 23:46  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Widze, ze masz problem z wstawianiem zdjec. Wyskaluj zdjecie do rozmiaru np. 600x400 i zapisz jako JPG z kompresja taka aby rozmiar pliku nie przekraczal 60kB. Potem podepnij jako zalacznik w poscie. To wszystko. Pocwicz w TESTACH

 
26-06-04 10:32  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Teraz mi się uda



Post zmieniony (10-12-04 18:17)

 
26-06-04 11:23  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Nie wiem co Ty tam musiałeś przycinać... kleiłem ten model i nie przypominam sobie żadnych problemów. A skrzydełka nr 3 wcale nie jest trudno przykleić. Życzę powodzenia w klejeniu:)

pozdrawiam
Piotr


 
26-06-04 11:46  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Powodzenia przy budowie

 
26-06-04 16:08  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
tyg   

Niedawno go skończyłem. Bardzo przyjemny w klejeniu i efektownie wyglądający po skończeniu budowy. Życzę wytrwałości.
Pozdrawiam
Tyg

 
26-06-04 16:39  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


[Od admina: fotki usunieto. Powod: watek prywatny, relacja z budowy. Prosze o zalozenie wlasnego watku-prezentacji lub zrezygnowanie ze wstawiania zdjec.]



...też kiedyś go wykonałem...nawet doczeka się artykułu w KF:)))))
...model bardzo dobrze opracowany...super:)

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
26-06-04 16:40  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


[Od admina: fotki usunieto. Powod: watek prywatny, relacja z budowy. Prosze o zalozenie wlasnego watku-prezentacji lub zrezygnowanie ze wstawiania zdjec.]



...naprawde super:)))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
26-06-04 16:51  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
piotrkt 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 1


 - 5

Może się czepiam, ale jest to model konkretnego samolotu, a o ile mi wiadomo to ten Fokker miał koła wypełnione, tak jak w opracowaniu w MM.
Pozdrawiam.

 
26-06-04 19:19  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...moje fotki choć pochodziły z moich zbiorów,pokazywały moją prace...to jednak w zamierzeniu miały nieść pomoc Panczowi w budowie modelu...
.
...chyba admin szykuje troche miejsca na fotorelacje ze szczecińskiego konkursu...
...ma racje!...trzeba oszczędzać miejsce...:-)
...
...Piotr Kata...pewnie się czepiasz...:))))))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024