FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-07-04 09:52  [Pomoc ] P11 c
Teed   

Mam problemy z przykadłubową częścią skrzydeł P 11 c. Jeżeli przylegają krawędzie górnych plaszczyzn, są poważne problemy pod spodem.
a / czy należy skleić wpierw częśc zasadniczą skrzydła z przykadłubową, potem dopiero oklejać je razem na szkielecie ?
b / wpierw nakleić część zasadnicza na szkielet i pasować część przykadłubową ?
c / dowolnie i - przycinać ?

 
06-07-04 11:16  Re: [Pomoc ] P11 c
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Domyślam się, że chodzi o P 11 z MM. Miałem ten sam problem. Wg mnie należy przyciąć tam gdzie jest za dużo. Najlepiej przyciąć na dole, bo jeśli coś Ci nie wyjdzie zawsze będzie to mniej widoczne niż na górnej powierzchni skrzydła.

pozdrawiam
Piotr


 
06-07-04 13:29  Re: [Pomoc ] P11 c
Tede 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ja zalepilem szpary plastelina (w kolorze kadluba) i po klopocie :-)

Tomek

 
06-07-04 13:57  Re: [Pomoc ] P11 c
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

I za kilka tygodni będziesz miał bardzo ładną waloryzację z plam oleju w tym miejscu ;o)



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
06-07-04 14:53  Re: [Pomoc ] P11 c
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 

Smuteczek :P

...

 
06-07-04 21:33  Re: [Pomoc ] P11 c
Tede 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Z tymi plamami to czarnowidztwo. Model "sezonuje się" juz od ponad miesiąca na pawlaczu i czeka na wolne moce przerobowe, ale żadnej niechcianej waloryzacji jak do tąd nie ma (poza rożnicami odcieni między kawałkami poszycia ale to było już tematem osobnego wątku). Faktycznie za plastelną to nie jest najlepszy pomysł, ale tym razem po prostu mialem szczęscie.

Tomek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024