FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
14-06-04 10:16  [Galeria] Vittorio Veneto MM 1/300 w naturalnej waloryzacji
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Trochę żartu było w tym tytule, choć nie do końca. Fotki które oglądacie przedstawiają drugie wcielenie pancernika Vittorio Veneto (pierwszy uległ spaleniu). Widać, że okręt miał dość wyczerpującą (5 letnią) służbę. W latach swojej świetności, wraz z King George V był dumą mojej floty i zajmował zaszczytne miejsce na szafie ubraniowej :-). Po wycofaniu i skreśleniu z listy flot przeleżał w samotności i zapomnieniu kolejne 14 lat. W tym czasie, wielokrotnie atakowany przez przeciwności losu uległ wielu usterkom.
Pamiętam, że dno modelu poszpachlowałem eliksirem zrobionym ze szkolnej kredy utartej na tarce i pomieszanej z czerwoną farbą nitro. Zastanawiam się jak takie cudo nie rozpuściło butaprenu, którym klejony był Vittorio Veneto.

Dla ludzi, którzy rozpoczynają przygodę z modelarstwem, proponuję zwrócić uwagę na fakt istnienia relingów w modelu (kleiłem go w podstawówce). Nigdy nie szedłem na łatwiznę i proponuję Wam również tego nie czynić.

Zostawiam Was teraz w ciszy sama na sam z piękną sylwetka Włocha.

pzdr
Kemot

 
14-06-04 10:16  Re: Vittorio Veneto MM 1/300 w naturalnej waloryzacji
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
c.d.

pzdr
Kemot

 
14-06-04 10:17  Re: Vittorio Veneto MM 1/300 w naturalnej waloryzacji
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
c.d.

pzdr
Kemot

 
14-06-04 10:18  Re: Vittorio Veneto MM 1/300 w naturalnej waloryzacji
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
c.d.

pzdr
Kemot

 
14-06-04 10:18  Re: Vittorio Veneto MM 1/300 w naturalnej waloryzacji
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
END.

pzdr
Kemot

 
14-06-04 10:20  Re: Vittorio Veneto MM 1/300 w naturalnej waloryzacji
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nieźle się musiałeś na nim wyżywać...... ;)

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
14-06-04 10:25  Re: Vittorio Veneto MM 1/300 w naturalnej waloryzacji
Wakamij 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Pancernik wygląda jakby został rozstrzelany przez Yamato Halińskiego ;-)

Pozdrawiam,
Wakamij

 
14-06-04 10:52  Re: Vittorio Veneto MM 1/300 w naturalnej waloryzacji
Rafik 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 4
 

ja bym przesłał Tomku te zdjecia do wszystkich wydawców - może wydali by jakis okręt - stan na dzień - 5 minut po bombardowaniu lub ostrzale :)

RAFIK

 
14-06-04 10:58  Re: Vittorio Veneto MM 1/300 w naturalnej waloryzacji
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Koledzy to nie tak, moja zasługa to tylko ta dziura w czesci podwodnej (sprawdzałem sztywność kadłuba :-)
Pozostała waloryzacja, tak jak napisałem, jest naturalna :-D

pzdr
Kemot

 
14-06-04 11:01  Re: Vittorio Veneto MM 1/300 w naturalnej waloryzacji
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...hehe...a może by tak jeszcze pare petard???...;)))))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024