FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
14-05-04 10:22  [Relacja] Pancernik BISMARCK cz.2 (AH)
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
To będzie raczej monotonna relacja - nowe zdjęcia nie będą się pojawiać zbyt szybko.
Początek opisu mojej budowy jest na tym forum tutaj .

Kolejnym elementem, który zrobiłem jest hangar lotniczy przy kominie. Na zdjęciach stan na dzisiaj - jeszcze nie wykończony.

Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
14-05-04 10:25  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Rafik 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 4
 

To sie nazywa HANGAR przez wielkie H

co tu duzo pisac piekna robota

DLA MNIE :

BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!! BOMBA!!!

Pozdrawiam
RAFIK

 
14-05-04 10:25  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

O w mordę.....

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
14-05-04 10:26  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Wykonałem także duży hangar lotniczy i jestem w trakcie budowy nadbudówki za hangarem.

Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
14-05-04 10:28  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Rafik 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 4
 

chciałem tylko powiedzieć Saburo że masz szczęście że mój Graff i Twój Bismarck walczą pod jedna banderą bo mógłbym Cię przytopić później:)

A tak naprawdę jak dołączy jeszcze do nas Prinz Eugen z Kemotem :) to Frytek z PoW i Michu z Hoodem pójdą na dno z impetem w głąb :)!!!!!!!!

Pozdrawiam
RAFIK

 
14-05-04 10:30  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Nadbudówka z bliska.
Staram się ubogacać wydanie modelu na ile potrafię. Elementy wydrukowane takie jak okna, bulaje, wywietrzniki buduję w wersji 3D.

Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
14-05-04 10:33  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5


BOMBA!!!

chciałem tylko powiedzieć że mój Kronprinz tez walczył po stronie waszych Graffa, Bismarcka i Prinza Eugena od Kemota

> to Frytek z PoW i Michu z Hoodem pójdą na dno z impetem w głąb :)!!!!!!!!

niewątpliwie choć mi osobiście żal każdego zatopionego dużego pływadła, hi, hi

Pozrówka oczywiście dla wszystkich miłośników wielkich pływadeł przedpotopowych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
14-05-04 11:08  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

Bluergggrrruwnakf........ . Na chwilę obecną jestem tylko tyle w stanie powiedzieć z wrażenia. Krótki komentarz: MASAKRA. Moja szczęka uciekła w siną dal...... . Mistrzu Robercie, chylę czoła.

----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
14-05-04 11:18  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Rafik, nie przesadzaj. Michu i Frytek to mistrzowie świata, których prace podziwiam i nasza eskadra musi się pilnować... hehehe !

Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
14-05-04 11:40  Re: pancernik BISMARCK (Haliński) [relacja]
Marek Szymański   

Przez pół godziny szukałem szczęki. Kurcze Saburo ty to jesteś mistrz świata. I jakoś ci diablenie szybko idzie sklejanie bismarcka. Ja zaczynałem mniej więcej w tym samym czasie, ale nie mam nawet połowy tego co ty. Cóż, priorytetem jest chlebek i ciuszki dla żony. :)

Niskie ukłony dla zręcznych palców i determinacji w waloryzacji

pozdrawiam i czekam na więcej. Twoją relację pozwolę sobie potraktować jako swoistą instrukcję budowy Niemca.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024