FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
23-03-04 20:27  Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Lezy przede mną około 40 części, z których mają powstać rakiety do Su 27 z MM. problem w tym, że NIGDZIE nie ma opisu budowy owych rakiet, NIGDZIE nie ma rysunków, kolejność numeracji nie przejawia żadnych symptomów logiczności... W dodatku na samolocie jest dziesięć węzłów uzbrojenia, a rakiet tak jakby dwanaście... Jesli ktoś już przebrnął przez tę Golgotę, bardzo proszę o jakiś opis, jakieś przyporządkowanie numerów do poszczególnych typów rakiet... Wdzięczność moja będzie bezgraniczna!

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
23-03-04 21:34  Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

a z jakiego wydawnictwa sklejasz SU-27 ?

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
23-03-04 22:08  Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
igor   

"Lezy przede mną około 40 części, z których mają powstać rakiety do Su 27 z MM"

przeczytaj uważnie jeszcze raz ;]

gg 3678666

 
24-03-04 00:04  Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Przemek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2


 - 9
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
PanAdas zrobiłem tylko na szybkiego ten rysunek jeśli chcesz do reszty to przeslij mi schemat częsci(mogą być zrobione nawet w Paincie)z numer i na jakiej są stronie (np
145,155,156-lewe shrzydło)jeśli nie masz ich skanu. Mi została właśnie ta rakieta do złozenia stąd rysunek. Pamiętaj jeszcze o tym zeby skopiować części na rakietę R-73 bo w wycinance są części tylko na dwie a trzeba cztery

Pozdrawiam

 
24-03-04 00:05  Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Przemek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2


 - 9

A nie jestem pewny numeracji części 177k:-(

 
25-03-04 09:01  Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Przemek, serdeczne dzięki! Za pomocą Twojego rysunku udało mi się odkryć regułę, mam stworzone już wszystkie rakiety serii R-27, w tej chwili zaczynam kopiować "maluchy", których faktycznie jest za mało. Jeszcze raz, serdecznie dziękuję!

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
25-03-04 18:43  Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Przemek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2


 - 9

Niema sprawy:-)A swoją drogą co będzie na warsztacie nastę pne?Ah-64a z najnowszego MM?

 
25-03-04 19:34  Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Chodzi za mną MiG 23 z Fly, z drugiej strony dawno nie popełniłem nic gąsienicowego... A może bym sobie coś sam narysował?.... Generalnie staram się nie myśleć klejąc model, co będę robił kolejnego ponieważ często prowadzi to do zbytniego pośpiechu, do chęci lepienia nowego już, teraz, zaraz, a co za tym idzie, do pochopności i niedokładności. Jak skończe suszkę, a dużo nie zostało, to się zacznę rozglądać.

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024