FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
12-03-04 10:01  [Foto] F4f-3 Wildcat z AH
HYBRYD 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Model ukonczony, po bardzo dlugim czasie (cos od maja 2003 chyba :-), w tym czasie nic innego nie ruszalem, jak tylko bylo troche wolnego czasu bralem sie za "dzikiego kotka"

Jesli chodzi o opracowanie, jest po prostu super. Nawet ja nie doswiadczony, poczatkujacy "modelarz" poradzilem sobie z pasowaniem czesci. Bledow zadnych nie zauwazlem, tu po prostu chyba wszystko pasuje :-)

Prezentowany model byl lakierowany - lakier akrylowy firmy Motip

Chialbym BARDZO podziekowac Piotrowi (SpecModel) za sponsoring, bo to wlasnie on podarowal mi wycinanke. Potrek dziekuje, sprawiles mi tym wiele radosci, zabawy, i wiele sie przy tym nauczylem :-)

Przepraszam za jakosc zdjec, zamieszczam jedno zdjecie z budowy (lepszej jakosci)
Co do mojego wykonania lepiej nie mowic, sporo tam bledow (dopiero sie ucze), dobrze ze aparat nie pokazuje zbyt wielu szczegolow ;-)

Pozdrawiam
HYBRYD
GG: 2669140
___________
poczatkujacy

 
12-03-04 10:03  Re: [Foto] F4f-3 Wildcat z AH
HYBRYD 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
:-)

Pozdrawiam
HYBRYD
GG: 2669140
___________
poczatkujacy

 
12-03-04 10:07  Re: [Foto] F4f-3 Wildcat z AH
Abwzdrx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Nieżle ! Model sklejony czysto i wygląda naprawdę ładnie. Miałeś tylko chyba problemy przy zbiorniku na paliwo i osłona silnika jest odrobinkę za duża.

Najważniejsze, że się dobrze bawiłeś !

A ta różnica w kolorach z fotki z budowy i z fotek z gotowym modelem to wina zdjęć czy lakieru ?

 
12-03-04 10:12  Re: [Foto] F4f-3 Wildcat z AH
HYBRYD 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Abwzdrx : oslona silnika tak wlasnie powinna wygladac :-), co do zbiornika ? nie nie mialem problemu, no moze z dzwigarami, sam zbiornik wydaje mi sie dobrze sklejony (?)

Co do zdjec, to nie wina lakieru. Jak najbardziej wina aparatu.

Pozdrawiam
HYBRYD
GG: 2669140
___________
poczatkujacy

 
12-03-04 10:16  Re: [Foto] F4f-3 Wildcat z AH
Abwzdrx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Hybryd - zwracam honor !

Przyjrzałem się teraz dokładnie - to przez ten pasek biegnący w poziome przez cały zbiornik.

Tak więc tym bardziej gratulacje ! Wybacz ślepnącemu abwzdrxowi - to chyba przez te ogniwa do T38. już mi się śnią.

 
12-03-04 10:45  Re: [Foto] F4f-3 Wildcat z AH
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Ładnie sklejony, pamiętam że lepienie żbika to była czysta przyjemność, potem do parki chciałem skleić zero od AH ale niestety pokonał mnie okrętowy szkielet:(

 
12-03-04 13:27  Re: [Foto] F4f-3 Wildcat z AH
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4

Podwozie wyglada super!!!! Reszta tez!!

pozdrawiam,
MarcinS

 
12-03-04 17:03  Re: [Foto] F4f-3 Wildcat z AH
spec model 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

To był Mikołaj, a nie sponsoring.
Model jest miodzio.

Pozdrawiam - SpecModel

 
12-03-04 18:29  Re: [Foto] F4f-3 Wildcat z AH
Krynioo 

 

Super bryka :)

Krynioo

 
12-03-04 21:10  Re: [Foto] F4f-3 Wildcat z AH
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Super, super!

model tak mi się spodobał, że aż go kleję.
Jest coś niesamowitego w podwoziu Wildcata i nie tylko.

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024