FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-03-04 19:42  [foto] nastawnia w Skierniewicach
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Model: Nastawnia drogi żelaznej warszawsko-wiedeńskiej, wyd.Delta-te, autor: Tadeusz Dąbrowski, skala:1:87. Model bardzo dobrze opracowany (jak zresztą wszystkie z Delta-te), szczegółowe wnętrze (było trochę zabawy z wajchami:) ), w zestawie wychodek :). W modelu zrobiłem oświetlenie z diód (białe w środku, żółta na zewnątrz).Na środkowym zdjęciu ręce, które skleiły ten model :)

 
08-03-04 19:54  Re: [foto] nastawnia w Skierniewicach
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jeszcze 2. Niestety, nic lepszego niż zdjęcie 2 nie dało się zrobić przy włączonym oświetleniu.

 
09-03-04 07:56  Re: [foto] nastawnia w Skierniewicach
maciejza 

 

dawaj jeszcze jakas fote ze srodka :)
...
te schody troche takie podejzane ... nie wiem czy spełniają normy BHP

 
09-03-04 11:03  Re: [foto] nastawnia w Skierniewicach
Big Boy 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

['sz.gif']

Bardzo ładnie.Podoba mi się pomysł z oświetleniem,wspaniały daje klimat. Ach! żeby tam byl jeszcze parowóz...
No i te schody na górę - dla mnie bomba,że o kibelku nie wspomnę.

Pomyślności

Parowóz... to jest TO!!!

 
09-03-04 14:19  Re: [foto] nastawnia w Skierniewicach
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Ja mam ten model w formie płaskiej i pewnie jeszcze dość długo tak będzie, ale pilnie zbieram wszystkie kawałki Drogi Żelaznej Warszawsko-Wiedeńskiej. Jedyne poważne zastrzeżenie, jakie mam do autora (zresztą pan Dąbrowski się z tym przynajmniej częściowo zgodził i zapewnił, że na przyszłość będzie przywiązywał do tego większą wagę). Otóż całość ma obrazować stan tej kolei na koniec XIX wieku, wobec czego za anachronizmy należy uznać takie elementy jak izolatory elektryczne (widoczne powyżej) czy polski napis "Palenie wzbronione" (chyba na magazynie z tejże serii. Szczególnie, że większość napisów powinna być robiona cyrylicą, tak jak to autor zrobił na wagonach.
Pozdrawiam,
Tomek

 
09-03-04 16:16  Re: [foto] nastawnia w Skierniewicach
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Lokomotywę też mam sklejoną, a magazyn czeka na swoją kolej. Zdjęcia robiłem pożyczonym aparatem, ale jak tylko będę mógł zrobię zdjęcia pociągu (i wnętrza nastawni dla Maciejza:) ).Ten trzeci schodek od góry rzeczywiście był trochę krzywy (już poprawiłem :) )

 
09-03-04 16:27  Re: [foto] nastawnia w Skierniewicach
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Jeżeli ktś chciałby kupić sobie tą nastawnię zapraszam na aukcję: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22347162

 
09-03-04 16:52  Re: [foto] nastawnia w Skierniewicach
conman   

Wychodek rewelka :)))) podswietlany??? ;-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024