FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-02-04 19:34  [pytanie]sklejalność Skota z GPM
MariuszB   

Jak w temacie:)

 
25-02-04 19:40  Re: [pytanie]sklejalność Skota z GPM
Mushler 

 

Mam dopiero początek tego modelu na warsztacie, ale narazie jest obiecujący na oko widac, że jest to dobrze opracowana wycinanka można kleić śmiało!


Szczęśliwego nowego kartonu ? :P

 
26-02-04 16:57  Re: [pytanie]sklejalność Skota z GPM
Zielony   

Też się zabrałem od poniedziałku- na razie jestem na etapie wykonywania grodzi wewnętrznych i na dzień dobry trafiłem na źle oznaczone części brak oznaczenia cz 1a (za to jest 2x 1 b w silniku też widzę jakieś błędy . Rysunki montażowe są mało czytelne i kompletny brak numeracji poszczególnych rysunków , mimo że opis się odwołuje np patrz rys nr 2 to trzeba się domyślać o który rysunek chodzi, brak np szczegółowego rozmieszczenia poszczególnych grodzi itd, części są porozrzucane po wszystkich arkuszach, podnosi mi to nieco ciśnienie. No ale jak juz się pozbiera to wszystko do kupy i zorientuje co i gdzie to z klejeniem nie ma większych problemów duzym plusem są pięknie wyknane fotki modelu w różnych stadiach montażu i gotowego (trochę to pomaga dojśc do ładu). Ogólnie model zapowiada się ciekawie, tylko ja na początek zapomniałem o skośnym wygięciu dna, ale powinno się wyprostować przy wklejaniu grodzi, radze też zaimpregnować papier bo lubi się łamać mnie się nie chciało i teraz muszę często gesto retuszować .
Maciek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024