FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-02-04 17:36  [Galeria] P-39 Aircobra (HOBBY MODEL)
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Bardzo ciekawy i niezbyt trudny w budowie model. Posiada niestety szereg wad i w zasadzie nadaje się do przerysowania. Wiele do życzenia pozostawia kolorystyka, arkusze róznia się miedzy sobą, nie mówiąc jzu o oddaniu autentycznosci kolorów.do tego, pierońsko twrady karton. wnętzre kabiny bardzo skromne, zaś żadna z owiewek wytwarzanych przez znanego producenta nie pasuje. są też wneki podwozia. Teoretycznie model stoi bez odważnika w dziobie, ale po zamontowaniu zbiornika( od wildcata nb.) juz nie. model jest waloryzowany przez mnie( zadrapania, sadza, znaki rozpoznawcze) i pzrez lakier, ktory nie wiem czemu zabarwił niektore fragmenty na brunatno.

 
24-02-04 17:47  Re: p 39 aircobra( HOBBY MODEL)
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

widzę że mimo napotkanych trudności w klejeniu, model wyszedł Ci bardzo ładnie... co do opisu... dziwnie sie czyta tekst pisany wyłącznie wielkimi literami...


pozdrawiam

pozdrawiam
Piotr


 
24-02-04 19:39  Re: p 39 aircobra( HOBBY MODEL)
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

ooo... widzę że literki już zmienione :D

pozdrawiam
Piotr


 
24-02-04 20:31  Re: p 39 aircobra( HOBBY MODEL)
Ka21k 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie wiem czy zamierzona czy przypadkowa, ale te ubrudzenia i osmolenia to chyba najlepsze, co kiedykolwiek widziałem. Mi się bardzo podoba. Chyba pierwszy model samolotu, który mi się spodobał. Na pierwszej fotce wygląda tak jakby ktoś naprawdę nim latał dłuższy czas. Przebarwienia w malowaniu stwarzają piorunujący efekt.
Oby tak dalej, albo jeszcze lepiej.

Karton mnie wyzywa :))) (że go nie mam czasu kleić)
Ka21k GG: 4571542

 
24-02-04 20:56  Re: p 39 aircobra( HOBBY MODEL)
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

jak jzu wspomnialem, zadrapania i smugi sa efektem zamierzonym, przebarwinia to pzrypadek, ale powiem ze tez jest to najlepsza rzecz jaka kiedykolwiek widzialem i dlatego go pokazalem...

 
25-02-04 08:39  Re: p 39 aircobra( HOBBY MODEL)
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Ladnie sklejona ta Aircobra. Podoba mi się. Myślę jednak że troszkę za bardzo przyłożyłeś się do śladów eksploatacji. Chodzi o to że są nałożone super, ale jest ich ciut za dużo. Ja nie umiem brudzić modeli wiec po prostu tego nie robię, ale ty masz do tego talent. Myśle ze jak trochę ograniczysz ilość to będzie cool.

 
25-02-04 12:15  Re: p 39 aircobra( HOBBY MODEL)
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

niomwaloryzacja super gdyby ciut mniejsza to prawie jak u Halinskiego

-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
25-02-04 15:41  Re: p 39 aircobra( HOBBY MODEL)
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Waloryzacja jest naprawdę ekstra - tak mocno już sfatygowane samoloty wyglądają najfajniej.

I tu pytanie: skąd wziałeś podstawkę? wygląda na drukowaną...

 
25-02-04 16:36  Re: p 39 aircobra( HOBBY MODEL)
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Wygląda jak po 6 latach walk i 20 na pomniku:)

 
25-02-04 16:42  Re: p 39 aircobra( HOBBY MODEL)
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Warunki na Nowej Gwinei straszne są...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024