FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-05-23 18:20  [G] Sturmpanzer Brummbar GPM
Madness 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 20


 - 1

Czołem! Nadszedł ten jeden dzień w roku w którym można umieścić zdjęcia ukończonego modelu na forum (więcej mocy fabryka nie posiada:()
Oba boki tylnej ściany nie do końca zgrywają się z płaszczyznami ścian bocznych, nie udało się tego w 100% zakamuflować (gdybym wcześniej zajrzał na czeskie forum dokonałbym korekty przed przyklejeniem:)) więcej specjalnych trudności nie było, chociaż wydaje się że miejsce przyklejenia żaluzji (cz.50) nie do końca jest właściwie zaprojektowane. Kolor przednich zaczepów znacząco się odróżnia od reszty modelu hmm. Wnętrza nie udało się "zgrać", w ferworze klejenia resory na jednej ze stron przykleiłem odwrotnie ale jest to niewidoczne:) Gąsienice to lasery, dodałem liny holownicze (na bogato:))





Post zmieniony (06-05-23 18:40)

 
07-05-23 14:01  Odp: [G] Sturmpanzer Brummbar GPM
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Mimo wypunktowanych błędów/wad model świetnie wykonany i wygląda bardzo atrakcyjnie. Najbardziej widoczną wadą są te żółte zaczepy holownicze. Jakby ktoś przełożył je od innego modelu na podwoziu panzer IV. Pięknie zrobione jarzmo haubicy i końcówka lufy.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
07-05-23 14:30  Odp: [G] Sturmpanzer Brummbar GPM
Egon 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Witam

Model doskonale wykonany, atrakcyjne kamo, efekt końcowy super.
Pozdrawiam Egon

 
15-05-23 07:28  Odp: [G] Sturmpanzer Brummbar GPM
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Świetne wykonanie. Gratulacje !

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
15-05-23 11:25  Odp: [G] Sturmpanzer Brummbar GPM
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Dobra robota. Model prezentuje się bardzo efektownie. Gratuluję.
Nie wiem jak na żywo ale na fotkach ten fragment gąsienicy na przednim pancerzu wygląda jak jeden odlew. Widać że z laserowego paska.
Nie widać podziału między ogniwami.
Tak mi się to od razu rzuciło w oczy :-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
15-05-23 13:34  Odp: [G] Sturmpanzer Brummbar GPM
Madness 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 20


 - 1

Na to akurat nie wpadłem ale mogę to jeszcze małym nakładem pracy trochę poprawić :)

--
Pierwsza Stolica! Aktualnie Poznań.

G: Tiger Mm

 
26-05-23 16:53  Odp: [G] Sturmpanzer Brummbar GPM
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Całkiem zacny standardzik😃👍
Jest oczywiście kilka mankamentów które walą po gałach, ale trzeba pamiętać, że opracowanie ma już swoje lata...

Ogólnie rzecz biorąc, efekt końcowy super 😉👍

 
26-05-23 20:31  Odp: [G] Sturmpanzer Brummbar GPM
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Kleiłem go 17 lat temu, miłe wspomnienia. Pamiętam, że w momencie wydania opracowanie to było duże WOW! Nie widać na zdjęciach czy pokusiłeś się o wykonanie wnętrza. A model jak to powiedzieli już poprzednicy - zacny.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
28-05-23 00:27  Odp: [G] Sturmpanzer Brummbar GPM
Madness 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 20


 - 1

Demonie, wnętrze wanny wykonałem ale nie udało mi się go zgrać z wnętrzem baszty (ściany z amunicją etc.) tak więc zamknąłem sarkofag :)

--
Pierwsza Stolica! Aktualnie Poznań.

G: Tiger Mm

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024