FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
28-03-23 16:59  Odp: [R] HMS Matabele F26 1942r. 1/400 Nietypowy projekt własny :)
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

W temacie Meksyka 😉 się dzieje więc nic tylko czekać na zapowiedź, krótko mówiąc ja jestem zadowolony ale oficjalną zapowiedź należy zostawić wydawcy. Mnie tylko dziwi czemu tak się napaliliscie na takiego ulepa😂
W innej skali też coś tam nagryzdam, jak czasu starczy, właściwie to już się rysuje, ale to ło panie jeszcze het het.
Mam też chęć na fruwaka, nawet już pierwsze wprawki poczyniłem.

A w czterysetkach założenia są takie że ma być łatwy, szybki i przyjemny model dzięki małej detalizacji i dodatkom.
W projektowaniu też ma być prosty( a nie jest jednak) więc dna nie będę robił. Jakby miało być dno, to już w 1 200

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
20-05-23 20:51  Odp: [R] HMS Matabele F26 1942r. 1/400 Nietypowy projekt własny :)
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Witam po krótkiej przerwie, po małych zawirowaniach udało się pociągnąć dalej robotę.
Te druki 2x120mm nie dawały mi spokoju jak to wyjdzie więc się za nie zabrałem.



Oczywiście nie potrafiłem sprowadzić się do zwykłego pudełeczka, ale wbrew pozorom wykonanie tego było dość proste.
Dorobiłem osłony i można składać w całość.



Na koniec umazałem farbą, że niby kamuflaż i jest gotowy zestaw.



No i fotka jakie to jest ogromne :D



Mam jeszcze nadbudówkę rufową, ale muszę ją jeszcze dopieścić.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
20-05-23 22:30  Odp: [R] HMS Matabele F26 1942r. 1/400 Nietypowy projekt własny :)
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

hehehe te 3 na ręku dają do myślenia: ]

pozdr

--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 
21-05-23 16:50  Odp: [R] HMS Matabele F26 1942r. 1/400 Nietypowy projekt własny :)
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Dość fajnie te lufy nam się druknęły do tego maleństwa.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
21-05-23 18:17  Odp: [R] HMS Matabele F26 1942r. 1/400 Nietypowy projekt własny :)
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Mam nadzieję że te lufy będą też dostępne jako dodatek uniwersalny do na bycia?

 
21-05-23 18:42  Odp: [R] HMS Matabele F26 1942r. 1/400 Nietypowy projekt własny :)
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Karas ma rację. Ale przemyślenia po zobaczeniu dział na ręce mogą być dla wielu niezbyt optymistyczne. Po porównaniu z moją "tfurczością" spada mi motywacja do modelarstwa. Dobrze, że już widziałem Twoje cuda w 1:400 to już największy szok mam za sobą.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
28-05-23 11:22  Odp: [R] HMS Matabele F26 1942r. 1/400 Nietypowy projekt własny :)
Marcys   

Witam ! Pytanie do Adama 12 , czy wybiera się na imprezę modelarską Babaryba w Warszawie , a może na konkurs do Przeciszowa .Fajnie byłoby zobaczyć na żywo te projekty w 1:400 .HMS Fiji , HMS Edynburgh oraz HMS Matabele robią wrażenie , kibicuję w pracach i mam nadzieję że zostaną wydane ( deklaruję zakup) .

 
28-05-23 19:03  Odp: [R] HMS Matabele F26 1942r. 1/400 Nietypowy projekt własny :)
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Witam, do Marcys, niestety nie planuje wyjazdu na Babarybę i do Przeciszowa, nawet rozmawiałem o tym dziś z Łukaszem i on to rozumie, choć nie ukrywam że do września się coś może zmienić, ale to mało prawdopodobne.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
29-05-23 23:02  Odp: [R] HMS Matabele F26 1942r. 1/400 Nietypowy projekt własny :)
Marcys   

Adam 12 Dzięki za odpowiedź . Tak jak napisałeś że do imprezy w Przeciszowie jeszcze ponad dwa miesiące , to może się coś pozmieniać . Gdybyś sie jednak wybierał daj znać (chcę nabyć USS Hornet w skali 1:300 ) . Pozdrawiam.

 
30-05-23 05:55  Odp: [R] HMS Matabele F26 1942r. 1/400 Nietypowy projekt własny :)
Gdaś 

 

Witam
Jak chcesz zakupić model Horneta to napisz maila do Szkutnika :)

--
uszanowanko gdaś

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024