FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
28-11-21 10:48  Odp: [R] ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

Z kolami niemal koniec: brakuje kilka szrub, pomalowac i na tylne mosty przykleic:

 
19-12-21 14:44  Odp: [R] ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

Kola juz na miejscu (z wyjatkiem zapasowego). Tez na miejscu juz zamocowany silnik i sklejona sistema hamulcu recznego:



 
24-01-22 20:30  Odp: [R] ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

Silnik przyklejony, teraz kleje sie wszystko, co wspomaga jego pracy



 
05-03-22 20:20  Odp: [R] ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

Z ciegnami hamulcow i walami napedu "ZIS-6" koniec:





Jeszce trzeba zrobic system wydechowy i tlumik i rozpocnie robic nadwozie i radiator.

 
10-10-22 10:18  Odp: [R] ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

"ZIS-6" juz ma troszke kolorow. Leve skrzydlo juz sa przyklejone, prawe jeczcze czekaje na korekty plam kamuflazu i, jak i kabina, nie przyklejone.



 
11-11-22 08:54  Odp: [R] ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

Daliej sklejalem kabine i niemal doszedl do polowy pracy z nia:



 
17-01-23 19:48  Odp: [R] ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

Tak więc, niemal skończyłem wnętrze kabiny, może byč jeszcze jeden - drugi drobiazg - i już kabine przykleiłem na miejsce. Trochę "stawiała opóry", nie chciała od razu przyklejac sie, więc musiałam ostrożnie "zachęcać" klipsami modelarskimi. Zacząłem też robić zbiornik paliwa, ale nie skończyłem jeszcze nawet połowy.





--

 
04-02-23 09:45  Odp: [R] ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

No dobra, poprawiłem kształt plam na prawym skrzydle, ale... odcienie "pobłądziły". Chociaż w rzeczywistości nie różni się to tak bardzo, ale różnica jest. Kiedy skrzydło mocno przykleje sie do ramy, trzeba będzie nieco skorygować jego konfiguracje, wyginając część łączącą z ramą i przeszlifowac połączenia tam, gdzie nie pasują.

 
18-03-23 14:31  Odp: [R] ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

Skończyłem więc zbiornik paliwa, ale jeszcze go nie przykleiłem - z instrukcji nie bardzo wynika, gdzie i jak to zrobic. Będziesz musiał studiować rysunki i zdjęcia.



 
20-03-23 17:32  Odp: [R] ZIS-6. 1:25. Orlik, ale Litewski
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Widać że błotniki dały Ci popalić ;) Ale ogólnie model wygląda coraz lepiej.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024