FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
17-01-23 15:00  Odp: [T] Darmowe modele które zniknęły z sieci.
Wojciech Cięciwa   

Może to być na wzór mojego dysku googlowego "Free Models" - gdzie są wszystkie moje 'prace' ... :)

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
17-01-23 19:30  Odp: [T] Darmowe modele które zniknęły z sieci.
Greg77   

Taki dysk google podpięty u góry Tu- nawet z hasłem dostępnym na Forum chyba by zadziałał

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
17-01-23 20:48  Odp: [T] Darmowe modele które zniknęły z sieci.
Arek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A czyj miałby być ten dysk i kto miałby się tym zajmować? Jeśli ktoś z was zechce udostępnić swoje modele może wykorzystać swój dysk googla, utworzyć odpowiedni wątek, wkleić linki do swoich modeli i poprosić moderatora o przypięcie wątku na stronie głównej. Takie rozwiązanie nie obarcza dodatkową pracą naszych moderatorów, czy Konradusa, a wszyscy chętni będą mieli dostęp do darmowych modeli. Chociaż pewnie moderatorzy i tak będą czyścić taki wątek ze zbędnych wpisów...

--
Pozdrawiam,
Arek

 
17-01-23 21:32  Odp: [T] Darmowe modele które zniknęły z sieci.
Wojciech Cięciwa   

Pytanie ile miejsca było by potrzebne na te modele ?
Skoro zajmuję się swoim to pewnie dałbym sobie radę i z drugim ...

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
18-01-23 12:19  Odp: [T] Darmowe modele które zniknęły z sieci.
Broda Geodety 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Panie Wojciechu, maila napisałem.

 
18-01-23 12:31  Odp: [T] Darmowe modele które zniknęły z sieci.
Wojciech Cięciwa   

https://drive.google.com/drive/folders/1yKTy35coSMrTttfdZrPoVD1wDn5O0FeE?usp=share_link

Proponuję tutaj.
Dostęp ogólny, jak na razie prawo zapisu mam ja (zakładałem to konto).

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
18-01-23 15:35  Odp: [T] Darmowe modele które zniknęły z sieci.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wojtek, jak już się podejmujesz to warto by zrobić jakiś podział tematyczny a autorów należało by zobligować do określenia w tytule czy model w kolorze czy surówka i ewentualnie dodanie pliku readme(z notatnika) ze wskazówkami do wydruku.

--
GG 6801515

 
21-01-23 19:41  Odp: [T] Darmowe modele które zniknęły z sieci.
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


 - 7

Proponuję dział - Strony internetowe z darmowymi modelami . Jest tego trochę . I będzie w kupie . n.p. - paper-replika.com


--
,,Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę."
,, Pierdu , pierdu a walizki skaczą po peronie !!! "

--

 
21-01-23 20:47  Odp: [T] Darmowe modele które zniknęły z sieci.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jańciu, po co kopiować stronę która nadal funkcjonuje? BTW: Wypadało by zapytać indywidualnie każdego z autorów o zgodę bo np: Studebaker US-6 z "katiuszą" był kiedyś do ściągnięcia za free jako surówka, po kilku latach znikł a jeszcze później został wydany w Bumażnoje (o ile dobrze pamiętam) i ja bym się nie podjął upublicznienia tych plików (choć wciąż je mam) bez zgody autora....
Co innego moje własne projekty- nimi mogę szastać do woli, lecz wolał bym by były skatalogowane wg. kategorii co by każdy chętny łatwiej je znalazł...

EDIT:
Nie odczytałem chyba dobrze Twojej intencji....
Rozmawiamy o stworzeniu "ściągalni" a Ty dałeś propozycję działu na forum...
Kto miał by taki dział stworzyć i gdzie? Skoro "szufladki" leżą i kwiczą już od ładnych paru lat?
--

Post zmieniony (21-01-23 20:54)

 
21-01-23 21:26  Odp: [T] Darmowe modele które zniknęły z sieci.
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Mam głowice silnika bramo 323 Fafnir do Dorniera 17, Me 323 Gigant itd... Komu to przesłać?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024