FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 15Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
11-01-23 23:01  Odp: Plany wydawnicze Card Army na rok 2023
Broda Geodety 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

W wątku o nowościach, przed czyszczeniem, Pan Marcin wspomniał że ta nowość była wieki temu wydana przez Fly Model. Idąc tym kluczem Helldiver i Swordfish się łapią. Hamerykaniec bardziej wpisuje się w linię wydawniczą.

 
11-01-23 23:37  Odp: Plany wydawnicze Card Army na rok 2023
Piotr 73   

Helldiver to raczej nie będzie. Przecież jest już super opracowanie z Kartonowego Arsenału.

Post zmieniony (11-01-23 23:38)

 
12-01-23 06:50  Odp: Plany wydawnicze Card Army na rok 2023
Vladimir 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dzień dobry.Czy Mogę wziąć udział w Zgadnij model.Z góry przepraszam, korzystam z tłumacza.A dlaczego wszyscy myślą, że jednosilnikowy będzie samolotem?Jeśli pomyślisz logicznie,lotnictwo z jednym silnikiem, z wyjątkiem nowoczesnego, małych rozmiarów w skali 1: 33.A dlaczego nie założyć,że będzie to helikopter - jest z jednym śmigłem, a wymiary modelu będą znacznie większe niż samoloty? W wydawnictwie Halinscy,Marcin Dworzecki miał doświadczenie z Mi-24.Przedwieczny ma cztery podobne modele ręczne-Mi-24,Mi-28,Ka-25 i Comance.Mi-24 już jest, Ka-25 raczej nie wejdzie w rozwój, ale Mi-28 i Comanche mogą być!Stawiam na Mi-28 ;)

 
12-01-23 07:50  Odp: Plany wydawnicze Card Army na rok 2023
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Dzień dobry.

Teraz stawiam na MISTELa-2 oba człony są dawno już opracowane i przetestowane (fw-190-A8 i Ju-88G), a całość była dawno, dawno temu w FM.
Do wydania potrzeba tylko kilka małych przeróbek oraz dodatków i wu-a-la.

Podrowaśki

--
Ostatnio ulepiony - taki tam mały "cołg"

 
12-01-23 08:29  Odp: Plany wydawnicze Card Army na rok 2023
Aero 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeśli śmiglak, to ja obstawiam Swordfish lub Bv. 141. (choć przydałby się Albacore). A jeśli palnik, to Vigeen albo Jaguar.

 
12-01-23 09:10  Odp: Plany wydawnicze Card Army na rok 2023
Manul 

 

Avenger lub F-4U Corsair

 
12-01-23 09:24  Odp: Plany wydawnicze Card Army na rok 2023
jacob 

 

Zgaduj-zgadula -> może jednak Ju-87 D/G wreszcie się zmaterializuje?

 
12-01-23 09:27  Odp: Plany wydawnicze Card Army na rok 2023
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Przepraszam, ale czy jest sens pisać o czymś "wiem ale nie powiem", będzie "duży jednosilnikowy" albo "leży na dnie oceanu". Trochę to bezsensowne. Szanujcie ludzie czas forumowiczów. Wchodzę na wątek, myślę że ciekawy a tu dwie strony zgadywanek.
Jak dla mnie zapowiedź to coś mocno innego niż zgadywanka.
Prosiłbym zmienić tytuł wątku a ja będzie zapowiedź to pokazać
Pzdr

 
12-01-23 09:40  Odp: Plany wydawnicze Card Army na rok 2023
Piotr 73   

Vladimir ,,A dlaczego wszyscy myślą, że jednosilnikowy będzie samolotem?" Bo sam Marcin napisał, że będzie to jednosilnikowy, ale dość spory samolot.

Post zmieniony (12-01-23 09:42)

 
12-01-23 10:10  Odp: Plany wydawnicze Card Army na rok 2023
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Niech ktoś zamieści listę najstarszych modeli wydanych przez Fly Model to zawęzimy krąg poszukiwań

--
pozdr, Radek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 15Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024