FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 172 z 173Strony:  <=  <-  169  170  171  172  173  -> 
07-01-23 02:21  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No, to jest konkretna rozmowa. Co do relacji to prosimy/błagamy o nią, jestem przekonany że będą tłumy.

--
Warsztat: Pz.Kpfw VI Ausf.H1 Tiger (Afryka) , Ursus A + TK3 (Wrzesień '39) , Ukończone: ----





 
07-01-23 07:18  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
L_Sz_Misiek   

Prośba do konkretnego projektanta. Jeżeli Pan Paweł Mistewicz będzie planował wznowienie Nakajima B5N2 Kate to może tym razem maszyna która ruszyła na Pearl Harbor z lotniskowca Hiryu.



--
Praca wykonana szybko, to praca wykonana dobrze za pierwszym razem.

 
07-01-23 08:53  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
greg   

Oj tak, łyknąłbym "Kaśkę" w takiej "sukience" bez dwóch zdań !

 
07-07-23 11:14  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Odkopię, a co mi tam ;)

RWD-9 i PZL-26 z Challenge 1934, nowe opracowania oczywiście. I może to, co brało udział w Challenge 1930. Na razie mamy PWS-50, bo starszych RWD z MMa nie liczę ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
07-07-23 13:17  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

No właśnie RWD- 9 brakuje ( nie liczę biednej 1/50 z WIR). A od siebie dodam nieustające marzenie modelarskie w postaci samolotu / szybowca transportowego Go 242/244. I to wersji z otwieraną rampą i Kübelwagenem. Od biedy dałoby radę wstawić do dioramy plastikowego Kübelwagena 1/35.

 
07-07-23 13:24  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Wojciech Cięciwa   

To ja mam prośbę do wyrażających swoje życzenia: kierujcie od razu na dokumentację.

Dzięki temu ewentualni projektanci będą mieli ułatwione zadanie z szukaniem dokumentacji.
A przy okazji Wy sami zobaczycie ile i jakiej dokumentacji jest.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
07-07-23 14:12  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

PZL-26 zapowiadał swego czasu Lech Kołodziejski w CardPlane, jakieś 15 lat temu ;) Może odkopie swój projekt i go dokończy, bo z tego co pamiętam, to przygotowywał do niego dokumentację :) Co do RWD-9, to dokumentacja była na pewno w Aero-Technice Lotniczej 1993/11-12 oraz w książeczce Andrzeja Glassa "Samoloty RWD-6 i RWD-9" wydawnictwa ZP Grupa (2014).

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
30-07-23 09:43  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
F4kL0gic   

Może któryś projektant zdecyduje się uzupełnić kartonowe modele wiatraków o AH-1Z Viper oraz UH-1Y Venom

https://3.bp.blogspot.com/-MVVof2CHu8Y/WNIsA1Jxp9I/AAAAAAAApB4/IKH9vUFXjbghephPXefLT8HJOLL29xFBwCLcB/s1600/AH-1Z%2Bi%2BUH-1Y.jpg

Do przeżycia również w malowaniu CZECH AIR FORCE

https://cdn.defence24.pl/2017/11/09/originals/tVNGW6CMooFZawPTymoagtzaJ3ownKcaSXJOck9Y.jpg

 
30-07-23 17:50  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Bart 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Aż dziw bierze że jeszcze nie było o dość łatwej do odzwierciedlenia w kartonie sylwetce V-22 Osprey

 
31-07-23 13:07  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
żółtodziób 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

było było
ale łatwa to ona na pewno nie jest - zebrałem trochę obrazków i rysunków dostępnych w sieci

--
pozdro
Wojtek
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
Ja każdy model potrafię schrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Cerkiew
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 172 z 173Strony:  <=  <-  169  170  171  172  173  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024