FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 172 z 172Strony:  <=  <-  168  169  170  171  172 
07-01-23 02:21  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2

No, to jest konkretna rozmowa. Co do relacji to prosimy/błagamy o nią, jestem przekonany że będą tłumy.

--
Warsztat: Pz.Kpfw VI Ausf.H1 Tiger (Afryka) , Ursus A + TK3 (Wrzesień '39) , Ukończone: ----

Odpowiedz na tę wiadomość 

07-01-23 07:18  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
L_Sz_Misiek   

Prośba do konkretnego projektanta. Jeżeli Pan Paweł Mistewicz będzie planował wznowienie Nakajima B5N2 Kate to może tym razem maszyna która ruszyła na Pearl Harbor z lotniskowca Hiryu.

--
Praca wykonana szybko, to praca wykonana dobrze za pierwszym razem.

07-01-23 08:53  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
greg   

Oj tak, łyknąłbym "Kaśkę" w takiej "sukience" bez dwóch zdań !

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 172 z 172Strony:  <=  <-  168  169  170  171  172