FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
20-12-22 09:33  Odp: [R] HMS Badger WAK 1:100
StuGu 
moderator

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13

Grupa: GEKO

Kadłub jak malowany, a nie malowany:-)
Piękna sprawa.
Przy takim wykonaniu i tak prowadzonej relacji wybaczam Ci brak pancerki na macie:-) Acz ciągle po chichu mam nadzieję, że może nastepny...:P

--
StuG

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A / PzInż. 130 / Ha-Go / T-38 / T-37A / L6/40 / 7TP

Odpowiedz na tę wiadomość 

28-01-23 18:49  Odp: [R] HMS Badger WAK 1:100
Guciu 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 17
Galerie - 78

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8

Ahoj!

Still alive and well -jak to śpiewał Johnny Winter po alko-heroicznej terapii.

Artyleria gotowa. Zdążyłem się wprawić przy Fly i Grosse Jacht, także taśma działała dość sprawnie. Można powiedzieć że w sumie zajęło to tydzień (popołudnia). Wyszło w sumie jak we wspomnianych modelach, nie lepiej, nie gorzej.

Lufy wycinankowe, bo 12 sztuk zrobić to żaden ból, natomiast bloczki żywiczne.

Z nowinek, choć to za dużo powiedziane, zrobiłem słoneczka o zróżnicowanych średnicach, żeby to ciut naturalniej wyglądało. Mam nawet w głowie pewien patent na pełne słoneczka, bo zrobić je z tak cienkiej nici w takiej skali to nie takie hop-siup, ale produkcja tych widocznych na zdjęciu była już w trakcie, także "inną razą" się pobawię.

Pozdrawiam :)

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge

"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

Odpowiedz na tę wiadomość 

28-01-23 21:52  Odp: [R] HMS Badger WAK 1:100
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2

Uwielbiam oglądać tak wykonaną robotę.
Śliczności ;)

Pozdrawiam

--