FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-12-22 21:33  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Niestety nie wiadomo czy i kiedy wrócą wysyłki do Rosji.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-12-22 21:52  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
ma.es.trio     

Proszę mi pokazać w którym miejscu napisałem wprost "jak ktoś ma ochotę nasadzać odsyłam pod adres Answeru" . Ja przedstawiać się nie muszę bo nie zasłaniam się za szyldem firmy. Jak ktoś chce to może ze mną pogadać nie tylko tu ale przez mail, telefon w cztery oczy - jakkkolwiek inaczej.

Odsyłam do postu Alex-a 55 ,
jednocześnie apeluję aby babole firmy ANSWER były od razu zgłaszane na forum , nieistotne czy w tym czy w osobnych tematach/wątkach.

Wszystkie zamaiane bezpośrednio u niego a nie przez Zarkov Models czy ecardmodels , ale to tajemnicą również nie jest.

 
18-12-22 22:05  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ma.es.trio wczoraj o 18,55 to napisales w tym wątku. Jakie to ciekawe że tego typu wpisy pojawiają się zawsze od niedawno zarejestrowanych użytkowników bez żadnej historii.

Marek jako autor serii MbM zaprzecza jakoby dystrybuował drukowane wersje, więc coś tu chyba jest mocno naciągane.

Jeżeli chodzi o różne błędy to czy tu na forum czy na FB modelarze zawsze zgłaszają i nie potrzeba do tego ich nawoływania.

Jeżeli tylko jest to możliwe i autor przygotuje erratę publikujemy ja w pdf bądź wypuszczamy erratę drukowana.

--

Post zmieniony (18-12-22 22:08)

 
19-12-22 08:44  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
ma.es.trio     

"Marek jako autor serii MbM zaprzecza jakoby dystrybuował drukowane wersje, więc coś tu chyba jest mocno naciągane."
- Wszystkie zamawiane bezpośrednio u niego a nie przez Zarkov Models czy ecardmodels , ale to tajemnicą również nie jest....."
ANSWER widzicie różnicę w tych dwóch zdaniach czy to jest dla Was za trudne.

Proszę mi nie imputować czegoś czego nie napisałem ani nie powiedziałem.

Dobrą praktyką byłoby w sieci dystrybucji dołożenie wkładki z poprawioną częścią/częściami i kartką z odnośną informacją.

Nie jestem nowym użytkownikiem , moje konto zaginęło w czeluściach sieci , po przeprowadzce forum na nowy silnik - czy jak to tam się fachowo nazywa w terminologii informatycznej.

"Jakie to ciekawe że tego typu wpisy pojawiają się zawsze od niedawno zarejestrowanych użytkowników bez żadnej historii."
ASNSWER moja modelarska historia to 35 lat, co do pierwszej części zdania odsyłam powyżej.

"Jeżeli chodzi o różne błędy to czy tu na forum czy na FB modelarze zawsze zgłaszają i nie potrzeba do tego ich nawoływania.
Jeżeli tylko jest to możliwe i autor przygotuje erratę publikujemy ja w pdf bądź wypuszczamy erratę drukowana."
ANSWER nas errata w formie pdf średnio interesuje ponieważ model był/jest w głównej mierze dystrybuowany w formie papierowej.
Jeżeli o to chodzi to młodsi użytkownicy i modelarze często korzystają z mojej wiedzy , uporczywości i upierdliwości aby docisnąć wydawnictwo do poprawienia baboli. To również tajemnicą nie jest.
Dlatego też nie będę robił żadnych wyjątków zarówno co do Marka Pacyńskiego , a zwłaszcza co do wydawnictwa ANSWER. Comprende ?

Pozdrawiam.

--

 
19-12-22 17:23  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
kari   

... może jednak te rumuńskie krzyże wcale nie zostały umieszczone za wysoko;
potwierdza to m.in. ta fotka bf109g-4.
---------------------------------------------------------------------------------

 
19-12-22 17:34  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ciekawe, czy kolega maestro teraz zacznie przepraszać Answera:)))))

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
19-12-22 18:21  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Poniżej zdjęcie samolotu, który wydaje się być tym, na którym wzorowany jest model. Widać wyraźnie, że krzyż jest symetrycznie rozmieszczony względem numeru bocznego, inaczej niż na arkuszach modelu.



--

 
19-12-22 18:37  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
kari   

MPaweł, fotka, którą przedstawiłeś to zdaje się wersja G2, a model to wersja G4.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
19-12-22 19:01  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

kari, w pierwszym poście tego wątku jest rysunek konkretnego samolotu, z którego malowania korzystano (jak się zdaje). Zerknij tam.

Zdradź mi po czym rozróżniasz G2 od G4? No i czy malowanie było zależne od wersji?

--

Post zmieniony (19-12-22 19:19)

 
19-12-22 20:13  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
ma.es.trio     

Mucha , oprócz mnie ten model oglądało wielu z większą niż moja wiedzą kolegów modelarzy.
No chyba że dalej czekasz na tych , którzy odwalili Tobie psikus z nowym wydawnictwem.
Modelarski światek jest mały a sposoby komunikacji/telekomunikacji coraz lepsze.

Na tą chwilę ani ja nie przepraszam ANSWERa , ani sobie nie życzę żadnych przeprosin aż do czasu ukazania się erraty.

Osobiście skłaniam się do tych wniosków co MPawel i Lelum Polelum . Oczywiście po całej sprawie z krzyżami dochodzi jeszcze fakt że ANSWER zaczęło się gęsto tłumaczyć więc babol chyba oczywisty jest.
Nie przesądzając o winie czy to projektanta czy wydawcy.
Skoro jednak ANSWER przygotowuje erratę więc zaczekałbym z końcowymi wnioskami aż do jej ukazania się .
Może rzeczywiście cóś się przesunęło operatorowi DTP i wyszło jak wyszło. Pożyjemy , zobaczymy.

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024