FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-12-22 12:54  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

I to jest znakomite podejście do klienta. Piękna robota. Do wielu projektów przydałaby się errata...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
18-12-22 13:14  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

... uderzenie w piersi i przeprosiny.

p.s.
Zamiast obruszać się na plucie, zastanówcie się jaki jest powód.

--
serwusik

 
18-12-22 13:46  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
ma.es.trio     

Wydawco Answer - zapominacie chyba że w kilku przypadkach modelarze znają się z projektantami .
Więc ???? Dalej podtrzymujecie swoją dla mnie dziwną narracje.
Odnośnie dziwnych błędów, przytoczę przykład nie tak znowu odległy .
Wydawnictwo Mały Modelarz wydało model lotniskowca Essex ( trzecie wydanie)- natychmiast pojawiły się komentarze że kolory nie te , samoloty nie te , tylko Akra ten sam - pikny jak stówka w kieszeni.
Zapytałem Akrę o co chodzi czy nie mógł poprawić tego czy owego , żeby było cacy.
Akra : odpowiedział mi wprost że o wydaniu dowiedział się już po rozpoczęciu kolportażu i sprawdzając stan konta bo jakieś tam "drobne" wpłynęły z tytułu praw autorskich.
W związku z powyższym te samo pytanie zadałem do wydawcy Małego Modelarza. Uzyskałem odpowiedź bez ściemy że i owszem poprawiono to i owo bez ingerencji autora , za cały wygląd są odpowiedzialni tylko oni i jak mi się chce to mogę tylko na adres Małego Modelarza kierować żale . Zostawiając Akrę w spokoju.

Oczywiście model jest taki se jaki był , ale doszedłem do jedynego wniosku że zespół wydawniczy Małego Modelarza musi mieć naprawdę Big Cohonez aby powiedzieć wprost wszem i wobec mea pulpa. A nie jak tchórz zwalać na projektanta.

Dlatego Wydawco ANSWER do takiego podejścia trzeba dorosnąć. Jak napisał Lelum Polelum uderzyć się w pierś i wyciągnąć wnioski.

Pozdrawiam

 
18-12-22 15:34  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

@Answer, świetna informacja, że będzie errata. Mam nadzieję, że uda się ją przygotować w miarę możliwości szybko :-)

 
18-12-22 16:13  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ma.es.trio i co wynika z Pana znajomosci?
Uważa Pan że myśmy sobie podwyższyli te krzyże?

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-12-22 16:27  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
ma.es.trio     

Druga sytuacja autorskie wydawnictwo/seria Marka - Models by Marek , w jednym z modeli źle wydrukowano kolory kopułki strzelca jeszcze do dziś dzwoniąc do Marka można otrzymać erratę. Błędy zdarzają się nawet najlepszym , ale czy z tego powodu Marek wszem i wobec oznajmia że ktoś go opluł , ależ nie cieszy się że jego modele cieszą się wzięciem i zainteresowaniem.
Ot ,taki drugi przykładzik pod rozwagę.

No i kolejny z GPM-u w jednym z ich modeli nie pasiła pewna część nie tylko mi ale i innym . Z przeprosinami otrzymałem drukowaną erratę.
Errata do samodzielnego wydruku dostępna na ich stronach za free po dziś dzień.

Z moich znajomości z projektantami nic dla Was ( ANSWER ) nie wynika ,
mam natomiast wielką nadzieję że sami obciążycie się kosztami przesyłki i erraty.

Pozdrawiam

--

 
18-12-22 17:11  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Po pierwsze napisał Pan nieprawdę i widzę, że ciężko się z tego wycofać?
Po drugie nic nie wiem, żeby Marek miał formalnie swoje wydawnictwo. Udostępnia jedynie swoje modele w kilku zagranicznych sklepach, ale wyłącznie w wersji pdf. Proszę więc nie porównywać tego z wydaniami drukowanymi.
I po trzecie wreszcie, nie raz już publikowaliśmy erraty do naszych modeli w firmie drukowanej, jak na przykład do Me110 z MPM i nigdy nie było problemu z ich otrzymaniem.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-12-22 18:14  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
ma.es.trio     

Odsyłam do starszych publikacji Marka wydawnictwo WIR ( nie mylić z wydawnictwem pedagogicznym WIR - bo to już tutaj przerabialiśmy.)
Widzę że dla Answeru nie tylko brak zdrowego rozsądku ale i elementarnych zasad kultury.
Po trzecie odpowiadam za to co napisałem , a nie za to co - a raczej czego nie zrozumieliście.
Po czwarte jesteście w głębokim błędzie, bo część tego co można nabyć w formie .pdf można nabyć również w formie drukowanej.
Sygnowane charakterystycznym MbM .
Po piąte pisząc że ktoś napisał nieprawdę można liczyć się również i z przekroczeniem cienkiej linii zahaczającej o potwarz
- dalsze kroki chyba znacie .

Interesuje mnie taka forma :
mam natomiast wielką nadzieję że sami obciążycie się kosztami przesyłki i erraty.
plus dla dobra całej sprawy umieścicie notkę przepraszającą na tymże forum i taką formę rozumiem w celu załatwienia tejże sprawy .
Na co wszyscy jako modelarze czekamy.

Tak już zupełnie na marginesie :
przedstaw się kolego bądź koleżanko o nicku answer w którym momencie przedstawiłem nieprawdę ,
bo te trzy przypadki które podałem są nam Wszystkim znane.

I za bardzo nie wiem z czego mam się wycofać ????
Mam mlaskać z radością widząc bubbla wydawnictwa ANSWER ???? Jak napisali moi przedmówcy to nie pierwszy i nie jednostkowy przypadek.

Pozdrawiam.

--

 
18-12-22 18:58  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Widze że nadal ma Pan problemy ze zrozumieniem, więc może jeszcze raz w prostych słowach, wydawnictwo nie jest jedynym winowajcą, nie wylapalo błędu autora
Jeżeli uważa Pan, że wyrazenie "jak ktoś ma ochotę nasadzać odsyłam pod adres Answeru" jest przejawem kultury, a nie plucia, to pojęcie o kulturze mamy zdecydowanie inne.
I wymagając przedstawienia się najpierw warto popatrzeć na siebie.

Przy ojazjiproszę też o wskazanie, które modele Marka oznaczone MbM ukazały się w formie papierowej.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
18-12-22 19:45  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Alex 55 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wszystko byłoby dobrze, ale nigdy nie otrzymałem sprostowania do KingTiger, a teraz raczej nie otrzymam go po 24 lutego ((Chociaż nasze sklepy i ja osobiście kontaktowaliśmy się z wydawnictwem.

--
Z góry przepraszam, korzystam z tłumacza online

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024