FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
09-12-22 17:50  [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Cześć,

powiedzcie mi proszę, czy tylko mnie się wydaje, że po sklejeniu segmentu nr 28 w modelu, te "rumuńskie krzyże" nie wyjdą za bardzo za wysoko? Nie powinny być niżej? Dotyczy nowego numeru Answer z serii MPM.





Na tej stronie znalazłem schemat malowania, który wskazuje na to, że powinny być jednak chyba niżej.







--

Post zmieniony (19-12-22 18:26)

 
09-12-22 18:22  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Oj, zdecydowanie nie tylko Tobie się tak wydaje...

No cóż, rozważałem zakup tego modelu, ale teraz już mi przeszło... Dzięki!

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
09-12-22 18:47  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

I to jest właśnie cały Answer. Nie pamiętam, wydanego przez nich modelu, który byłby w porządku od początku do końca. Wyjątkiem jest seria Card Army, i to tylko dzięki Marcinowi Dworzeckiemu. Pod tym kątem przypominają mi obecnie rządzących; spieprzą wszystko, za co się wezmą.
Model niezbyt obszerny, więc może chociaż części nie będzie brakowało. Jeżeli będziesz go kleił, to daj znać.

--
serwusik

 
09-12-22 20:04  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

No właśnie byłem tuż przed zakupem i wysokość tych krzyży mnie zaniepokoiła. Poczekam z kupowaniem na erratę (jeśli kiedyś będzie)...

 
13-12-22 00:02  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Przy tylu modelach co Answer wydaje, to nie mają takich mozliwości, aby sprawdzać, czy wszystko się zgadza. Można powiedzieć, że ufają projektantowi.
Nie wiem, czy to u nich tak wygląda, że np MPModel, to jakby wydawnictwo Marka Pacyńskiego, a żeby nie ponosić duzych kosztów, to po prostu Marek drukuje w tym wydawnictwie.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
17-12-22 18:01  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
henrykk   

A co to są „rumuńskie“ krzyże? - pierwszy post.

--
Pozdrawiam
Henryk

 
17-12-22 18:09  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
yak   

To takie rumuńskie krzyże https://pl.wikipedia.org/wiki/IAR-80#/media/Plik:IAR80.jpg

Post zmieniony (17-12-22 18:12)

 
17-12-22 18:55  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
ma.es.trio     

Dobrze że zwróciłeś na to uwagę MPaweł , o dziwo w innych seriach Marka Pacyńskiego dotyczących tego modelu krzyże są już na właściwym miejscu. Seria MPM jest autoryzowana przez Marka a nie jest jego W 100 % prywatną inicjatywą.
Także jeśli ktoś ma ochotę nawsadzać odsyłam pod adres Answer-u jako jedynego winowajcę całego zamieszania.

Pozdrawiam.

Aha .
MPaweł poprawnie podlinkuj fotki bo na tych nic nie widać (źle podlinkowałeś je) .

Post zmieniony (17-12-22 18:57)

 
18-12-22 09:47  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
henrykk   

Dzięki yak – jak w pewnym dowcipie – tego nie znałem!

--
Pozdrawiam
Henryk

 
18-12-22 11:44  Odp: [Pytanie] Bf 109G4 Answer poprawna wysokość krzyży?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Panie ma.es.trio rozumiem że chęć naplucia na answer jest ogromna, zanim jednak coś się napisze warto się zastanowić. Answer nie jest jednym sprawcą, poza faktem, że nie zauważyliśmy tego błędu autora. W jednym z kolejnych modeli mpm pojawi się errata tego elementu, będzie ona również dostępna w wysyłce na życzenie.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024