FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-12-22 09:01  [G] Ki-100 Goshikisen 1:33, GPM 0240
Lukson 1982 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Witam



Mam na imię Łukasz. To moja pierwsza relacja i 4 skończony model po po przerwie od modelarstwa trwającej jakieś 25 lat.
Sam model jest bardzo fajnie opracowany, wszystko pasuje idealnie, klejenie to przyjemność a wszystkie błędy są wynikiem mojego braku umiejętności. Najbardziej rażący jest rozmazany klej na wytłoczonej owiewce. Niestety nie mogłem podmienić tego elementu gdyż najpierw przykleiłem go go korpusu. Nie montowałem też świadomie linki sterowej gdyż te często uszkadzały się podczas czyszczenia z kurzu na półce.
Widoczne są też różnice w kolorze na elementach, taki druk. Model był w średnim stanie, uszkodził się papier, dlatego niektóre elementy noszą ślady retuszu


















 
09-12-22 09:45  Odp: [G] Ki-100 Goshikisen 1:33, GPM 0240
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jak na przerwę 25 letnią, można powiedzieć że wyszedł bardzo przyzwoicie. Co następne?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
09-12-22 10:01  Odp: [G] Ki-100 Goshikisen 1:33, GPM 0240
Lukson 1982 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Na warsztacie w połowie skończonego mam SNCASO SO.9000 Trident z Answera. Przymierzam się jednak do czegoś pływającego, kupiłem niedawno Włoski torpedowiec Insidioso i chyba ten będzie następny.

 
09-12-22 16:09  Odp: [G] Ki-100 Goshikisen 1:33, GPM 0240
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Fajnie, że wróciłeś do sklejania i gratulacje za wykonanie.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024