FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-04-21 18:37  [N] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Nie wytrzymałem i kupiłem. Tygrys ukazuje się w kartonie średnio raz na kilka lat i jakoś tak premiera przemknęła bez echa więc postanowiłem pokazać kilka arkuszy. Jestem ciekaw Waszych opinii o zgodności z prawdą historyczną tego modelu. Nie zamierzam go sklejać, póki co wyląduje na półce.








--
pozdr, Radek

 
25-04-21 20:19  Odp: [N] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Grafika super rewelacyjna ,też go sobie zamówiłem

 
25-04-21 23:25  Odp: [N] ANGRAF TIGER I Ausf. E
marcco.life   

Również kupiłem choć mam aktualnie na macie GPM-owskiego Wittmana. Chcialem mieć porównanie... Szkoda ze nie ma wnętrza jak King tego samego wydawnictwa. Grafika pierwsza klasa ale obawiam się że może brakować jakiś detali bądź będą jakieś inne wpadki wydawnicze jak w w/w Kingu. Zobaczymy... Jest tak ładny że napewno ktoś go zaraz potnie😁

 
26-04-21 07:42  Odp: [N] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

Też się na niego skuszę przy najbliższej okazji.
Mógłbym poprosić Was o informacje czy gąsienice są w opcji pojedynczych ogniw do wykonania czy tylko same paski???

Pozdrawiam,
Kuba

 
26-04-21 09:53  Odp: [N] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Gąsienice w Tigerze składają się pojedynczych ogniw.

 
26-04-21 10:08  Odp: [N] ANGRAF TIGER I Ausf. E
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Pełny "inokładex" tutaj: https://youtu.be/TZwFGmOZJRA

--
http://messer.cba.pl

 
26-04-21 10:28  Odp: [N] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

To dobra wiadomość.
Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,
Kuba

 
26-04-21 17:02  Odp: [N] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Ja na razie widzę dwa błędy - jeden, mało znaczący, wczesne koło napinające, sądząc po rozmiarze. W późnych Tygrysach używano mniejszego. Drugi, rażący - zimmerit. Model w skali 1/25, a zimmerit chyba w skali 1/35 ? Wyraźnie nie trzyma skali.

Plusem i to dużym jest to, że w końcu jest asymetryczna wieża w modelu kartonowym Tigera I.

Post zmieniony (26-04-21 17:03)

 
26-04-21 17:36  Odp: [N] ANGRAF TIGER I Ausf. E
btomko   

Przemku kiedy zobaczymy w sprzedaży Twojego Tygrysa.

 
26-04-21 18:25  Odp: [N] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Pisałem o tym ostatnio w temacie StuG-a. Niedługo galeria modelu testowego, przybliżony termin wydania niewiadomy łamany przez nigdy. Przykro mi.

Pzdr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024