FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
10-11-22 17:27  Odp: [R] Jagdpanzer IV Angraf
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Gąski na miejscu




Pozdrawiam

 
10-11-22 20:34  Odp: [R] Jagdpanzer IV Angraf
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam, suniesz z tymi pancerami aż miło, ja to nie mogę od dwóch lat skończyć mojego stuga, ta jaga niezbyt mi leżała ale ta grafika Dworzeckiego robi robotę .
Nie kusiło cię nabyć kół jezdnych od Piterpanzera ,według mnie super dają radę
Pozdrawiam

 
10-11-22 21:55  Odp: [R] Jagdpanzer IV Angraf
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Kolejny fajny model ze stajni Answera, Chyba Ty jako pierwszy wziąłeś go na warsztat. Bardzo mi się podoba, czysto i starannie, tempo pracy imponujące. Na błotniki coś naklejałeś ? bardzo realistycznie wyglądają te chropowatości.

--
pozdr, Radek

 
10-11-22 22:09  Odp: [R] Jagdpanzer IV Angraf
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Koła od Piterpanzera są świetne, ale ja nie umiem dobrze malować. Zawsze mi to sprawia problemy.

Błotniki to zasługa wycinanki i grafiki pana Dworzeckiego.

Pozdrawiam

 
16-11-22 22:36  Odp: [R] Jagdpanzer IV Angraf
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Na pancerzu przybyło kilka detali




Czas na uzbrojenie główne.

Pozdrawiam

 
17-11-22 14:33  Odp: [R] Jagdpanzer IV Angraf
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Tempo jak zwykle u Ciebie ekspresowe. Model wychodzi bardzo fajnie, czekam na finisz :)

 
21-11-22 17:06  Odp: [R] Jagdpanzer IV Angraf
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Witam
Ostatnia odsłona zwana również galerią końcową ;-)
Model skończony. Niestety awaria fotosika uniemożliwiła wstawienie zdjęć wczoraj.

Oto co mi udało się z modelu wycisnąć:










Moja kolekcja wozów na podwoziu IV-ki - czołgi już się niestety nie zmieściły


Dziękuję za uwagę,
Pozdrawiam

 
21-11-22 17:17  Odp: [R] Jagdpanzer IV Angraf
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Model super, gratuluje ukończenia, a kolekcja IV-ek już w ogóle prezentuje się prześwietnie :)

 
21-11-22 18:54  Odp: [R] Jagdpanzer IV Angraf
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Imponująca kolekcja, gratuluję i zazdroszczę. Co następne ?

--
pozdr, Radek

 
21-11-22 20:32  Odp: [R] Jagdpanzer IV Angraf
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Bardzo mi się podoba model i kolekcja, ale aż jęknąłem jak zobaczyłem na końcu lufy poczwarę, która ma imitować hamulec wylotowy.
Oczywiście do projektu można się na siłę przyczepić i krytykować , ale w globalnej ocenie broni się i grafiką i jako całość, niestety poza tym paskudztwem, szpecącym model i ośmieszającym projekt.
Nie wiem dlaczego, ale wszystkie projekty Darka mają problem z proporcjami hamulców wylotowych, a przecież nie jest to element nieznany, czy aż tak skomplikowany.
Mogłeś uciec od tego szkaradztwa wykonując lufę bez hamulca ( takich zdjęć jest trochę, z resztą, w późniejszym okresie produkcyjnym z hamulca zrezygnowano, a lufa nie miała nawet gwintu na końcu.) Mogłeś i do tego namawiam nawet teraz skrócić drugą sekcję/ komorę hamulca, by wyglądała naturalnie, wielu Kolegów tu na Forum robiło to w modelach Pz IV G, czy Stuga IV tego Autora.
Czy Answer mógłby wydać erratę do tego elementu?
Łukasz bardzo Ciebie proszę, jest to o tyle łatwe, że hamulec nie musi mieć tego samego koloru co reszta projektu.

--

Post zmieniony (21-11-22 22:45)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024