FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-10-22 10:43  [G] T-12 - Orlik 14/2008
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Witam.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć świeżo skończonego czołgu T-12. Temat chyba mało popularny bo nigdzie nie widziałem galerii tego modelu. Opracowanie bez zastrzeżeń. Wszystko ładnie pasuje i model kleiło się bezproblemowo.



--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
14-10-22 12:48  Odp: [G] T-12 - Orlik 14/2008
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Fajny. Jak zwykle uprzedziłeś wycinankę którą wyciągnąłem nawierzch z prawdziwego dna kupki. Widziałem go sklejonego w plastiku 1:35 i mi się jednak spodobał. A teraz jeszucze bardziej. 5

 
14-10-22 13:54  Odp: [G] T-12 - Orlik 14/2008
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Bardzo ciekawy czołg(szczególnie zawieszenie) i ładnie wykonany model. Czy w modelu jest zapas koloru ? Pytam bo choć nity graficznie są nieźle imitowane to zrobienie ich jako wypukłych podniosłoby atrakcyjność modelu.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
14-10-22 16:13  Odp: [G] T-12 - Orlik 14/2008
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Jest zapas koloru.

--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
15-10-22 19:02  Odp: [G] T-12 - Orlik 14/2008
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, bardzo ładny, spora kolekcja pod awatarem, pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
22-10-22 20:27  Odp: [G] T-12 - Orlik 14/2008
Lukee 

 

Piękny modelik!
A odnośnie kolekcji pod awatarem... Dlaczego ja po kliknięciu w link nie widzę docelowego spisu? Otwiera mi się strona z informacją o galerii a pot nagłówkiem pusto. I to u każdego forumowicza...

 
22-10-22 22:19  Odp: [G] T-12 - Orlik 14/2008
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Ładnie się prezentuje ten czołg, a byłem ciekaw jak wygląda po przyzwoitym sklejeniu. Efekt zachęcający.

Lukee, z tymi odnośnikami pod awatarem to się coś pokiełbasiło od czasu perturbacji technicznych forum, wtedy co było ryzyko, że w ogóle forum może przepaść na amen. Szkoda, że to nie działa, ale widocznie to grubsza sprawa. Jedyny ratunek to dodawać odnośniki do swoich relacji i galerii w stopce postu. Zachęcam do tego, przynajmniej w przypadku najcenniejszych w patenty relacji i galerii naszych najbardziej udanych obiektów. No, bo gdyby Biess miał wszystkie swoje prace podlinkować, to chyba ze dwa dni by to wstawiał :)

pozdrawiam

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
29-10-22 08:41  Odp: [G] T-12 - Orlik 14/2008
maps 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Dobra robota.
Tutaj jest mój -
Karabiny maszynowe bliźniaczych czołgów 6,5-mm systemu Fiodorow-Iwanow były tylko w projekcie. W prototypie zastąpiono je silnikami wysokoprężnymi 7,62 mm.

Post zmieniony (29-10-22 08:42)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024