FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
09-10-22 23:57  [G] Diorama - Holowniki Merkur / Vulkan, wyd. HMV, skala 1:250
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Zapraszam Was po raz kolejny w portowe klimaty z lat 20-30-tych XX wieku.
Po dwóch skończonych dioramach postanowiłem uzupełnić całość trzecią częścią aby zamknąć wszystko w jakimś sensownym kształcie podstawy, połączone dioramy to 120x60cm.
Na dioramie znalazły się dwa holowniki morskie Merkur i Vulkan, trzy pomniejsze jednostki portowe i kawałek nabrzeża z obrotnicą kolejową. Wszystkie modele pochodzą z wydawnictwa HMV, skala 1:250
Miłego oglądania.

Ps. Dla zainteresowanych link do relacji na sąsiednim forum:
https://papermodels.pl/thread-11933.html



Kanapki w kieszeń, idziemy na mały spacerek po porcie


 
10-10-22 18:59  Odp: [G] Diorama - Holowniki Merkur / Vulkan, wyd. HMV, skala 1:250
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

To nie kanapki ale urlop trzeba wziąć aby obejrzeć całość.
Wyszło (to co mam na myśli) bardzo elegancko.
Co ja piszę, SUPER!

Aż strach pomyśleć za co teraz się weźmiesz.
Mimo wszystko POWODZENIA!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
10-10-22 21:54  Odp: [G] Diorama - Holowniki Merkur / Vulkan, wyd. HMV, skala 1:250
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Czy to już koniec? Nie wiem co napisać... cudo! Z wrażenia wygina beret!

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
10-10-22 22:03  Odp: [G] Diorama - Holowniki Merkur / Vulkan, wyd. HMV, skala 1:250
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

O rany. To żyje...
Coś pięknego. Gratulacje.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
11-10-22 15:50  Odp: [G] Diorama - Holowniki Merkur / Vulkan, wyd. HMV, skala 1:250
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wspaniała diorama ! Super zrobiona woda ! Gratulacje !

 
11-10-22 16:01  Odp: [G] Diorama - Holowniki Merkur / Vulkan, wyd. HMV, skala 1:250
kari   

... cudo, cudeńko; mnie urzekły te mewy na dalbach ;-) ... wielkie gratki!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------

 
11-10-22 17:08  Odp: [G] Diorama - Holowniki Merkur / Vulkan, wyd. HMV, skala 1:250
aragorn001 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Coś pięknego, uwielbiam takie klimaty, wykonanie obłędne (w dobrym tego słowa znaczeniu oczywiście), moje gratulacje!

--
Sklejacz kartonowych modeli od ponad 40 lat. Raz coś się uda, innym razem nie za bardzo.

Ulubione tematy to żaglowce, okręty i dioramki opowiadające historie

 
12-10-22 17:57  Odp: [G] Diorama - Holowniki Merkur / Vulkan, wyd. HMV, skala 1:250
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Coś pięknego ! Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
12-10-22 20:34  Odp: [G] Diorama - Holowniki Merkur / Vulkan, wyd. HMV, skala 1:250
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie dioramy, nie ukrywam że aktualna z holownikami, jak i dwie poprzednie dostarczyły mi mnóstwo frajdy podczas budowy. Drugie tyle radości dało mi bawienie się aparatem i kombinowanie z ujęciami, kadrami aby wyciągnąć jak najwięcej "historyjek" wypływających z portowego życia.

--

 
13-10-22 08:01  Odp: [G] Diorama - Holowniki Merkur / Vulkan, wyd. HMV, skala 1:250
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Świetna robota i bardzo dobre zdjęcia, to wszystko sprawia wrażenie żyjącego portu. Super.

--
Mało casu, kruca bomba, mało casu.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024