FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
17-08-22 07:10  Odp: [R] Ukrainska fregata flagowa Hetman Sahajdaczny,1:200
Jarec 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Dziękuję, dziękuję, za bardzo mnie chwalicie, panowie. To jest fototrawienie. Wszystko, co muszę zrobić, to dokładnie go przykleić 🤪

 
07-09-22 07:16  Odp: [R] Ukrainska fregata flagowa Hetman Sahajdaczny,1:200
Jarec 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Witam!

Oto ukończona nadbudówka rufowa. Jest jeszcze kilka małych części i ogrodzenie lądowiska. Uprzejmie musiałem pomajstrować przy stołkach - stojakach na szalupy ratunkowe.
Łódź pasażerska wypadła świetnie, ale przy łodzi towarowej popełniłem fatalny błąd: początkowo nie wyciąłem okna w kabinie 😱 Chciałem zostawić tak, jak jest, ale żeby zachować symetrię z drugą łódź, musiałem ją wyciąć na miejscu. Okazało się, jak się okazało...
Teraz zamierzam zmierzyć się z dziobową wieżą i głównym uzbrojeniem fregaty 😋 Do zobaczenia wkrótce!



_________________
Moja galeria: IJN Akagi , PP-51 Marszalek

Post zmieniony (07-09-22 10:22)

 
16-09-22 21:22  Odp: [R] Ukrainska fregata flagowa Hetman Sahajdaczny,1:200
Jarec 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Gratulacje!
Dziś zakończono budowę wyrzutni bomb głębinowych Smerch. Bardzo chwiejna konstrukcja. Tylko dzięki przewodnikowi z zestawu do cięcia laserowego możliwe było szybkie i wygodne odsłonięcie wszystkich rurek prowadzących.
Na prośbę gości znalazłem monetę w moich starych zapasach, wprawdzie tylko dwa pieniądze, ale mam nadzieję, że się liczy 😊


_________________
Moja galeria: IJN Akagi , PP-51 Marszalek

 
17-09-22 12:57  Odp: [R] Ukrainska fregata flagowa Hetman Sahajdaczny,1:200
żółtodziób 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Piękne wykonanie. Bardzo czyściutko sklejone poszycie.
Model jest miłą odmianą w zalewie 2-wojennych pancerników i lotniskowców.
Ja mam w planach tylko jeden pancernik i to z tych mniej popularnych i 1 fiński pancernik obrony wybrzeża,
czyli taki większy monitor hehe
Dzięki twojemu modelowi zaczynam się coraz bardziej przekonywać do dużych okrętów współczesnych.
Chyba muszę się bliżej przyjrzeć naszym ORP Warszawa i ORP Pułaski...dzięki tobie

--
pozdro
Wojtek
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
Ja każdy model potrafię schrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Cerkiew
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej

 
17-09-22 20:28  Odp: [R] Ukrainska fregata flagowa Hetman Sahajdaczny,1:200
Jarec 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Dziękuję, żółtodziób, za miłe słowa! Właściwie to dla mnie też opera zagraniczna, po kilku pancernikach i lotniskowcach z II wojny światowej 😁
Właściwie zawsze powinno być miejsce na patriotyzm. Jedyne, co mnie przeraża na nowoczesnych statkach, to misternie pokręcone wieże z wieloma różnymi antenami i antenkami. Mója wciąż na mnie czeka...

 
04-10-22 14:12  Odp: [R] Ukrainska fregata flagowa Hetman Sahajdaczny,1:200
Jarec 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Witam!
Z pokładu na dziobie zaczynają wyrastać nowe części. Ciekawa konstrukcja trójwymiarowego falochronu. Łańcuch własnej produkcji, może trochę za duże kółka. Do nawijania drutu użyłem mojej starej podstawy, ale sam drut był trochę cieńszy, co dawało taki efekt. Ukończył także nadbudowę dla broni rakietowej i samą wyrzutnię rakiet.



--
_________________
Moja galeria: IJN Akagi , PP-51 Marszalek , HMS Alert
Ukończona budowa: Hetman Sagaidachny

 
04-10-22 22:43  Odp: [R] Ukrainska fregata flagowa Hetman Sahajdaczny,1:200
żółtodziób 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Od paru dni Hetman leży już także u mnie na półce :) tylko nie wiem kiedy go zacznę - nieprędko, to jedno jest pewne, ale będzie czekał :)
Tak samo ORP Warszawa. Pułaskiego chyba jeszcze nikt w kartonie nie wydał.

--

Post zmieniony (04-10-22 22:44)

 
05-10-22 12:38  Odp: [R] Ukrainska fregata flagowa Hetman Sahajdaczny,1:200
witya 

Na Forum:
Galerie - 3
 

https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/okrety/1/200/orp-pulaski-wregi-wyciete-laserem

--

 
05-10-22 13:02  Odp: [R] Ukrainska fregata flagowa Hetman Sahajdaczny,1:200
żółtodziób 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

O! dzięki - chyba słabo guglałem ;)

--
pozdro
Wojtek
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
Ja każdy model potrafię schrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Cerkiew
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej

 
31-10-22 14:16  Odp: [R] Ukrainska fregata flagowa Hetman Sahajdaczny,1:200
Jarec 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Dzień dobry, drogie panie i panowie!

żółtodziób, cieszę się, że udało mi się Państwa zainteresować tym konkretnym statkiem)) a macie jakieś załączniki? Jak tylko zobaczyłem maszt, od razu zdecydowałem się kupić fototrawicę))

A właściwie kilka zdjęć podstawy mostka dowódcy. Jak zawsze wszystko pasuje idealnie, tylko mój montaż jest niedoskonały. Skorzystałem z okazji pożyczenia fotoaparatu od kolegi, mam nadzieję, że teraz będzie można zobaczyć, co tam budowałem)) Powoli fregata nabiera kształtu. Naprzód - przemyślana konstrukcja masztu. Mam przeczucie, że dobrze będzie się nią zajmować...




--
_________________
Moja galeria: IJN Akagi , PP-51 Marszalek , HMS Alert
Ukończona budowa: Hetman Sagaidachny

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024