FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-09-22 02:03  [N] P-39 D i K
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Sam jestem zaskoczony, bo wydawca mnie nie poinformował o wydaniu.
https://www.flymodel.pl/glowna/513-bell-p-39-d-airacobra-5901444101573.html

 
18-09-22 09:47  Odp: [N] P-39 D i K
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Fajnie że Twoje modele są wznawiane i wydawane. Cena też nie jest kosmiczna bo mamy dodatkowo szkielet wycinany laserowo więc tylko się cieszyć.
Dodam jeszcze że obecnie w sklepie internetowym MojeHobby.pl ten model można kupić dużo taniej niż w Gomixie. Dotyczy to też Ju-87. Jakąś promocje mają na modele Gomixu.

--

Post zmieniony (18-09-22 09:55)

 
18-09-22 10:38  Odp: [N] P-39 D i K
cantakawah 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 9

Kupiłem zaraz po ukazaniu. przepięknie opracowany model i świetnie wydany . pozdrawiam :)

--
Boże ! daj mi czas ... modele już mam :)

Z modelarskim pozdrowieniem

R.W.

Ukończone: BELL AH-1F "Tzefa" , Messerschmitt Bf-110 G-4,Sherman "Maczuga" (WAK),TA - 154 Mosquito (Modelik), P-420 Sparviero GPM, F-14/A Tomcat , IK-3 Rogozarskij , Sd.Kfz.8 DB-10 & Pak 44 128mm Angraf.
W budowie: RMS TITANIC (MM), Gaz-51 "Wichura" GPM.

 
19-09-22 08:44  Odp: [N] P-39 D i K
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

To teraz czekamy panie Waldku na coś nowego. P-39 oczywiście też kupiłem. Bardzo brakuje mi dobrego wydania Ki-44, może o opracowanie tego samolotu by się pan pokusił :).

Pozdrawiam.

--

 
19-09-22 23:06  Odp: [N] P-39 D i K
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Zima idzie to może się uda coś dokończyć

 
19-09-22 23:34  Odp: [N] P-39 D i K
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Byłoby super :) Ja również czekam.
O jakość jestem spokojny, liczę, że temat również wyrwie z butów :P Kiedy planuje Pan odkryć karty?

Pozdrawiam :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024