FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-09-22 17:12  [N] SdKfz 10 Ausf. A DEMAG (GPM 1-25)
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Witam. Jako,że zakupiłem tytułową nowość z GPM-u,postanowiłem podzielić się z wami fotkami i zobaczyć jak Wy "ocenicie" ten model . Według mnie wygląda na dobrze opracowany ,BARDZO CIEKAWY pojazd w ładnej "panierce" :) Detalizacja na pierwszy "rzut oka" jest OK - ani za dużo,ani za mało. Moja opinia o innych modelach z GPM ,z którymi miałem styczność jest raczej POZYTYWNA, więc i po tym modelu spodziewam się tego co najlepsze w modelarstwie - dobrej zabawy (choć na pewno nie w najbliższym czasie).

PS: Mam nadzieję,że Wydawca nie będzie na mnie zły za wstawienie fotek modelu :)



--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
05-09-22 20:09  Odp: [N] SdKfz 10 Ausf. A DEMAG (GPM 1-25)
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam ,a tej harmatki nie nabyłeś? puść parę fotek tej Pakczki jak masz ,całkiem apetyczny ten zestawik

 
05-09-22 20:16  Odp: [N] SdKfz 10 Ausf. A DEMAG (GPM 1-25)
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Też podpinam się z prośbą o pak-38 jeśli tylko posiadasz. Za to Demag zaskoczył mnie pozytywnie ilością zapasu koloru. Tyle życzyłbym sobie zawsze a dla GPM to absolutny rekord. Zestaw ciągnik + działo może robić wrażenie po sklejeniu, a przy takim zapasie nawet poziom detalizacji będzie można podnieść jeśli ktoś będzie chciał lub poprawić błędy jeśli takie wystąpią. Mega plus dla Wydawnictwa. Jeśli w PAKu nie będzie takiego zapasu to będę musiał odkupić od kogoś z Demaga :P jak nabędę działo.

--

Post zmieniony (05-09-22 20:18)

 
05-09-22 21:11  Odp: [N] SdKfz 10 Ausf. A DEMAG (GPM 1-25)
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Niestety PAKa nie kupiłem. Miałem inne priorytety :) i za mało "srebrników" :(( Kupiłem SdKfz 251/1 Ausf A (powinno być Ausf B) Wurfrahmen 40 i SdKfz 251/7 Ausf C Pionier. Działa są dla mnie "tematem niszowym" , ale skłamałbym,że nie mam ich w swojej kolekcji na półce - jednak obecnie tylko używane w Wojsku Polskim w dwudziestoleciu międzywojennym.

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
05-09-22 21:36  Odp: [N] SdKfz 10 Ausf. A DEMAG (GPM 1-25)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Chyba pierwszy raz widzę taka ilość zapasowego koloru. To mi się bardzo podoba. Przydałoby się aby każdy wydawca tak robił.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
05-09-22 21:41  Odp: [N] SdKfz 10 Ausf. A DEMAG (GPM 1-25)
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Nic to... Ktoś kupi i może pokaże. Ja poczekam na zdjęcia bo jak zapasu będzie mało to nawet z dwóch egzemplarzy będzie trudno "Afrykańca" ulepić a tylko takiego potrzebuję. Czekam na relację Demaga, bo jego może też się uda przenieść na Czarny Ląd.

--
Warsztat: Pz.Kpfw VI Ausf.H1 Tiger (Afryka) , Ursus A + TK3 (Wrzesień '39) , Ukończone: ----





 
07-09-22 17:36  Odp: [N] SdKfz 10 Ausf. A DEMAG (GPM 1-25)
Towarzysz   



Post zmieniony (07-09-22 17:39)

 
08-09-22 06:02  Odp: [N] SdKfz 10 Ausf. A DEMAG (GPM 1-25)
guns   

Witam,
rzeczywiście taki zapas koloru to rzecz niespotykana w wydawnictwie GPM,
ciekawe jak ze spasowaniem części, na pierwszym z udostępnionych zdjęć,
w stopce jest informacja o nakładzie, raptem 300 szt,
nie ma czasu kruca bomba...trzeba brać

--
guns

 
09-09-22 11:53  Odp: [N] SdKfz 10 Ausf. A DEMAG (GPM 1-25)
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Autorem opracowania jest Paweł Jaszczak więc o spasowanie jestem spokojny. Co do zapasu pewnie zostało wolnego miejsca więc czymś je wypełniono.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
09-09-22 17:24  Odp: [N] SdKfz 10 Ausf. A DEMAG (GPM 1-25)
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

O taki zapas to ja ciągle proszę i błagam, a u GPM zwykle (w tych modelach które mam) było wyjątkowo słabo. Mam nadzieję, że to zapowiedź zmiany. Choć tu obawiam się, że cały zapas dla Demaga i PAKa został wrzucony do Demaga...

--
Warsztat: Pz.Kpfw VI Ausf.H1 Tiger (Afryka) , Ursus A + TK3 (Wrzesień '39) , Ukończone: ----





 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024