FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
14-08-22 20:58  Odp: [R/G] Caudron-Renault CR.714C1 Modelarstwo Kartonowe/ProArte
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Dwa tygodnie, bez jednego dnia! Ale to tylko dlatego, że jestem uziemiony - kontuzja nogi spowodowała, że mam dużo czasu. Właściwie to gdyby nie ta noga to ten model nigdy by nie powstał, czymś trzeba było zająć ręce :)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
14-08-22 23:06  Odp: [R/G] Caudron-Renault CR.714C1 Modelarstwo Kartonowe/ProArte
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

Wspaniale sklejony model mojego ulubionego samolotu. Podziwiam i gratuluje.

--
----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
14-08-22 23:10  Odp: [R/G] Caudron-Renault CR.714C1 Modelarstwo Kartonowe/ProArte
MirZ 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 16


 - 16

Bardzo fajny model. Gratulacje!

--
"Cokolwiek trafisz nazwij to celem."

 
15-08-22 10:33  Odp: [R/G] Caudron-Renault CR.714C1 Modelarstwo Kartonowe/ProArte
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Witam,śliczności,pozdrawiam ceva.

ps. Stało się, tak więc tym modelem dołączyłeś do elitarnego grona modelarzy z całego świata (m.in. Górnej Wolty, Kongo, San Escobar, Erytrei i Bostwany) którym udało się skleić model tego projektanta, gratulacje. Brakuje mi tylko w twoim komentarzu zdania o mniej więcej takiej treści:"Model opracowany i spasowany doskonale, wszystkie widoczne niedociągnięcia to wyłącznie moja wina" ;-)

ps2. o tym że wyszedł ci szczudlak już zostało wspomniane, szkoda że tego nie zauważyłeś wcześniej, niebrzydka sylwetka tego "francuskiego latającego niewypału" przez to trochę traci...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
15-08-22 14:59  Odp: [R/G] Caudron-Renault CR.714C1 Modelarstwo Kartonowe/ProArte
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Zawsze podziwiam modelarzy klejących samoloty, wbrew pozorom to nie takie proste skleić skrzydła i kadłub, kabinę, podwozie i koniec. Wymaga to dużo pracy i inwencji własnej.

 
15-08-22 15:03  Odp: [R/G] Caudron-Renault CR.714C1 Modelarstwo Kartonowe/ProArte
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Dzięki raz jeszcze!

cava - traci na tym trochę, fakt, ale bardziej nieznośny jest głos w głowie, ktory mówi, że może warto spróbować to poprawić. Z drugiej strony podchodząc do tego racjonalnie wiem jak może się to skończyć, więc odpuszczę :-)

--ceva, zapomniałem: "Brakuje mi tylko w twoim komentarzu zdania o mniej więcej takiej treści:"Model opracowany i spasowany doskonale, wszystkie widoczne niedociągnięcia to wyłącznie moja wina" ;-)"

Tak, poza tym to nie prawda, że dach przeciekał, zwłaszcza, że prawie nie padało :-)

Post zmieniony (15-08-22 18:14)

 
15-08-22 16:15  Odp: [R/G] Caudron-Renault CR.714C1 Modelarstwo Kartonowe/ProArte
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Doskonałe wykonanie !

 
17-08-22 08:55  Odp: [R/G] Caudron-Renault CR.714C1 Modelarstwo Kartonowe/ProArte
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

Witam ponownie!
Co do anteny, to była ona wsuwana do kadłuba na czas startu, lądowania oraz postoju. Zreszta zdecydowanie polecam książkę p. Bielcarza wydaną przez IPN pt. Caudrony nad Francją. Historia Dywizjonu Myśliwskiego GC 1/145 „Varsovie” . Jest to jednocześnie bardzo dokładna monografia Caudrona wraz z mnóstwem planów, zdjęć oraz rysunków 3D a także historia operacyjna dywizjonu używającego tych samolotów. Polecam zdecydowanie. https://ipn.gov.pl/pl/publikacje/ksiazki/140389,Caudrony-nad-Francja.html

--
----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
17-08-22 10:26  Odp: [R/G] Caudron-Renault CR.714C1 Modelarstwo Kartonowe/ProArte
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Hanys! Dzięki za info. Podejrzewałem, że antena musi działać mniej więcej na tej samej zasadzie co dolna płetwa ogonowa w MiG-u-23. Rysunek w wycinance może wprowadzać w błąd, to powinno być opisane w instrukcji, że ta antena może być przyklejona tylko w przypadku budowania modelu "w locie".

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
18-08-22 08:49  Odp: [R/G] Caudron-Renault CR.714C1 Modelarstwo Kartonowe/ProArte
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Patrząc na tego potworka mam nieodparte skojarzenia z...cadillacami, takimi prawdziwymi amerykańskimi klasykami. Szpetne to wszystko jak wszyscy wiedzą co :D :D :D Nie umniejsza to jednak jakości wykonanej pracy. Brawo!

Pozdrawiam!

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024