FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
31-08-22 17:30  Odp: [R]F6F-3 Hellcat "Betio" (GPM nr 606)
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Powiem krótko:
WOW

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
31-08-22 18:17  Odp: [R]F6F-3 Hellcat "Betio" (GPM nr 606)
Greg77   

Jak dla mnie najbardziej wartościowe - i uważam też że powinny być jakoś oznaczone - są te, w których Wykonujący jak najlepiej opisuje proces budowy- z przewagą tekstu nad zdjęciami. Te się najbardziej przydadzą komuś sklejającemu w przyszłości. Szkoda, że nie możesz udostępnić innym skanów elementów do sklejenia złożonych skrzydeł - ale rozumiem. Masz jedne z najbardziej wartościowych relacji na Forum i zawsze czekam na aktualizację. I sorry że teraz bibliografię zauważyłem - wcześniej przeglądałem na telefonie.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
31-08-22 18:46  Odp: [R]F6F-3 Hellcat "Betio" (GPM nr 606)
misiek76 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przepiękne! Dzięki za research.

 
31-08-22 18:57  Odp: [R]F6F-3 Hellcat "Betio" (GPM nr 606)
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Fantastyczna robota i relacja. Zgadzam się z Gregiem 77, tego typu relacje mogłyby by być dodatkowo oznaczone bo ich walor pomocniczo-edukacyjny jest niedoprzecenienia dla forum.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
31-08-22 20:03  Odp: [R]F6F-3 Hellcat "Betio" (GPM nr 606)
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Moi drodzy. Takie relacje są już oznaczone. Nickiem autora. Stachoo.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
31-08-22 20:44  Odp: [R]F6F-3 Hellcat
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 



Post zmieniony (31-08-22 20:47)

 
01-09-22 11:41  Odp: [R]F6F-3 Hellcat "Betio" (GPM nr 606)
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Mariusz zasadniczo masz rację. Ale nie zawsze nick Mistrzów Kartonu oznacza rozbudowaną relację taką step by step. Czasem jest to tylko galerio-relacja lub relacja pokazująca stan prac bez wdawania się w detale, dokumentująca tylko postęp prac lub wskazująca tylko co trudniejsze momenty budowy. Takie relacje też mają ogromną wartość a czasem nie ma sensu robić takiej rozbudowanej jeśli dany model był już wielokrotnie budowany i opisywany. Ja myślalem raczej o oznaczaniu relacji takich jak niniejsza np. jako "RR" relacja rozszerzona/rozbudowana albo "RS" relacja szczegółowa. To być może pomogłoby forumowiczom podczas wyszukiwania takiej swoistej instrukcji budowy. Poniekąd byłoby to też podkreślenie dodatkowego wkładu pracy forumowicza, który musi znacznie więcej czasu poświęcić na jej prowadzenie niż w przypadku relacji z postępu prac. I co warto podkreślić jest to praca w zasadzie na rzecz innych forumowiczów bo to inni będą z takiej relacji głównie korzystać.
Stachoo przepraszam za wtręt.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
01-09-22 12:49  Odp: [R]F6F-3 Hellcat "Betio" (GPM nr 606)
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

hehehe, grubo: ]

 
01-09-22 15:52  Odp: [R]F6F-3 Hellcat "Betio" (GPM nr 606)
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gdyby modelarstwo było wykładane na politechnice, zostałbyś jej rektorem. Obłęd, rzekłbym jak zwykle:)

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
01-09-22 17:57  Odp: [R]F6F-3 Hellcat
Greg77   

tak na bieżąco - jest relacja kubeksusa z Yukikaze - magika- uwielbiam to co robi!! I jest TA.
I jak je porównać??
Chodzi mi o wartości edukacyjne- bo z tego jest najwięcej pożytku dla nas.
Strasznie doceniam dzielenie się "tą magią" procesu twórczego. To nie oznacza, że nie podziwiam wklejanych tylko jej efektów.
Stąd ten pomysł na oznaczenie relacji - i to nie autor powinien oznaczać, ale któryś z moderatorów.
Chodzi mi o docenienie Tych, którzy w prowadzoną relację wkładają więcej.

--

Post zmieniony (01-09-22 18:47)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024