FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
28-06-22 22:38  Odp: [R] SCUD B (Modelik)
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Helou.
Jestem z powrotem. Po dosyć długiej przerwie przydałoby się zrobić jaką aktualizację.
Jak widać na poniższych zdjęciach, przez ten okres nieobecności udało mi się wykonać aż wahacze zawieszenia.
Oczywiście nie był był sobą jakbym czegoś nie zepsuł. Zacznijmy od tego, że było to moje drugie podejście do zawieszenia.
Pierwsze, wykonane z oryginalnej wycinanki skończyło się tym, iż skleiłem wszystkie wahacze na sztywno i każdy miał inną wysokość.
Przy drugim, wykonanym z kserówek, już poszedłem po rozum do głowy i zrobiłem je ruchome, pozwoli to ładnie poustawiać przy montażu kół.
Oczywiście już w tradycyjny dla siebie sposób pomyliłem strony, gdyż amortyzatory przednich dwóch par wahaczy powinny być po ich drugiej stronie.

Zdjęcia jak zawsze robione ziemniakiem i obrobione w Paincie.






I na koniec całość przyklejona do ramy pojazdu.





I to na razie tyle. Mam nadzieję ,że kolejna aktualizacja będzie nieco szybciej :P

 
28-06-22 22:58  Odp: [R] SCUD B (Modelik)
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Jak dla mnie ,wygląda rewelacyjnie.

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
29-06-22 22:56  Odp: [R] SCUD B (Modelik)
JARAS1976   

Czy nie popełniłeś błędy z kielichami amortyzatorów przednich par kół. Amortyzator powinien być zamontowany z tyłu tak jak amortyzatory tylnych kół. Za pomocą amortyzatora można ustalić jednakowe położenie wszystkich wahaczy.

Post zmieniony (29-06-22 22:57)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024