FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
07-04-22 16:45  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

ok, Sampson zamówiony, jak dojdzie podzielę się informacja jakie to cło było

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125 |
HMS Abercrombie | Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3 | USS PGM-17 | USS PC-553 | K-335 GIEPARD | K-670 Skat | ORP ORZEŁ III | 705 Lira (Alfa)

 
07-04-22 22:28  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS
NEPTUNIA   

Obecnie jestem na urlopie wiec wysylka bedzie w przyszlym tygodniu.

--

Post zmieniony (13-04-22 21:41)

 
08-04-22 04:36  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Luzik

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125 |
HMS Abercrombie | Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3 | USS PGM-17 | USS PC-553 | K-335 GIEPARD | K-670 Skat | ORP ORZEŁ III | 705 Lira (Alfa)

 
13-04-22 21:42  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
NEPTUNIA   

Varran, czy moge priosic o kontakt na priv. Wyslalem maila odnosnie przesylki ale moje maile z adresu Neptunii nie dochodza bo interia ma jakas blokade.Sorry za pisanie tutaj ale nie ma innego sposobu. Pisalem rowniez z adresu prywatnego na adres a PayPala ale rowniez bez odzewu.

--
http://www.neptunia-hobbies.com

 
15-04-22 07:19  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Dziwna rzecz, ale nie mogę wejść na profil "NEPTUNIA" na forum, tak samo jak nie mogę wejść na żaden profil użytkowników udzielających się w tym wątku którzy nie maja pod swoim avaterem żadnej galerii albo relacji.

Dlatego wysłałem dwie wiadomości z moich dwóch mail, na Wasz mail podany na stronce: info[at]neptunia-hobbies.com

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125 |
HMS Abercrombie | Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3 | USS PGM-17 | USS PC-553 | K-335 GIEPARD | K-670 Skat | ORP ORZEŁ III | 705 Lira (Alfa)

 
15-04-22 10:10  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Jeśli ktoś tak jak ja, chciałby łatwo pooglądać o czym tu mowa, to tu jest do obejrzenia wycinanka:
http://neptunia-hobbies.com/gallery.html#
A tu galeria modelu:
http://neptunia-hobbies.com/index.html
;-)
Czy można by prosić o zamieszczenie zdjęć surówki w lepszej jakości?
Piękny model wydaliście, gratulacje!
:-)

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
15-04-22 13:52  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
NEPTUNIA   

Varran, wyslalem maile na obydwa adresy z naszego sluzbowego maila ale jak nie dojda prosze dac znac tutaj , wtedy pocisne z prywatnego.

Waldek, fotki sa w super rozdzielczosci ale w momencie zaladowania do galerii program redukuje jakosc i to nie zalezy ode mnie. Oczywiscie musze tez zmniejszac nieco wielkosc pliku bo bedzie sie za dlugo ladowac pozniej. Te galerie maja tam pozostac na dluzej wiec trzeba "szanowac" internautow , ktorzy maja slebe i wolne lacza.

--
http://www.neptunia-hobbies.com

 
15-04-22 16:34  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

dzięki NEPTUNIA na pocztę outlook'a doszło, na gmaila nie.

Już odpisałem :)


EDIT: GMAIL nie wiedzieć czemu zaklasyfikował Twoj mail jako spam i na początku tego nie zauważyłem, dopiero ten drugi mail zauważyłem i pooznaczałem jako nie spam.


EDIT 2:
jeżeli chodzi o cło to zamówiłem SAMPSON'a i PORTER'a i dla tych modeli cło wyniosło 19,50zł. myślę ze zdecydowanie lepiej zamawiać bezpośrednio w neptunii niż płacić u nas u pośredników.
Warunkiem jest zamówienie więcej niż jednego modelu, zakup pojedynczego modelu z anglii jest bez sensu.


--

Post zmieniony (29-04-22 19:12)

 
21-04-24 22:28  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
NEPTUNIA   

W zwiazku z licznymi zapytaniami gdzie i czy mozna kupic nasze modele w Polsce informujemy ze od kilku dni wszystkie wycinanki sa dostepne na stronie wydawnictwa Fantom. Za jakis czas mamy nadzieje ze akcesoria rowniez. Ceny umiarkowane. Mam nadzieje ze uda sie podtrzymac nasza oferte w tym wydawnictwie przez dlugi czas.

--
http://www.neptunia-hobbies.com

 
21-04-24 23:22  Odp: [Nowość] Card Fleet No.9 American Somers class destroyer USS "Sampson" DD-394
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Nice, mega fajna wiadomość, szczególnie że jak widzę, ceny są naprawdę przystępne.

--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024