FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
26-03-22 11:03  Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki temat (moderatorzy niech to ocenią). Nie wiem czy już ktoś o tym pisał (jeśli tak to do usunięcia), ale nie mogłem przejść nad tym do porządku dziennego. Właśnie przeczytałem dramatyczny wpis Michailo Orela - własciciela wydawnictwa Bumażnoje Modelirowanie z Ukrainy, który opisuje swoje życie w ostrzeliwanym Chersoniu, w którym brakuje wszystkiego, a sporadycznie pojawiające się na półkach towary mają ceny kilkukrotnie większe niż przed wojną. Michailo/Michaił prosi o pomoc finansową na jedzenie dla siebie ale i swoich pracowników. Nie bądźmy obojetni - pomóżmy przetrwać człowiekowi, który z pomocą swoich pracowników dał wielu z nas chwile radości poprzez wydawane przez 20 lat modele.
Na tej stronieponiżej jest cały wpis, nr konta oraz okładki modeli, które były przygotowane na marzec do druku. Od nas zależy czy kiedyś będziemy je trzymać w ręku.
https://papermodeling.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=682

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania  nowe
Norvik 8488 26-03-22 11:03
 Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania  nowe
El Comandante 135 26-03-22 11:30
 Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania  nowe
grzegorz 143 26-03-22 12:29
 Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania  nowe
Norvik 262 26-03-22 14:48
 Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania  nowe
rodrus 345 26-03-22 14:53
 Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania  nowe
El Comandante 202 26-03-22 15:10
 Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania  nowe
grzegorz 138 26-03-22 15:56
 Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania  nowe
grzegorz 241 26-03-22 16:15
 Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania  nowe
Norvik 149 26-03-22 16:27
 Odp: Pomoc dla wydawcy Bumażnowo Modelirowania  nowe
Sven 154 26-03-22 16:50

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024