FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-01-22 16:32  [G] Niemiecki czołg Pzkpfw V Sd Kfz 171 Panther Ausf. G w plenerze.
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Witam Forumowiczów
Zgodnie z obietnicą daną kiedyś też na tym Forum zamieszczam kolejną sesję plenerową tym razem niemieckiego czołgu Pzkpfw V Sd Kfz 171 Panther Ausf. G. Ponieważ nie mam możliwości dołączenia tych zdjęć do swojej wcześniejszej galerii modelu tego pojazdu bojowego, gdyż galerie te są nadal niedostępne, więc zamieszczam te zdjęcia w osobnej galerii.
Scenariusz tej kolejnej, mojej zabawy stanowi niejako kontynuację opisu plenerowego, który dodałem w swoich galeriach modeli polskich pojazdów pancernych, czyli czołgu szybkiego Cromwell Mk4 i czołgu lekkiego M5A1 Stuart VI wykonanych z Małego Modelarza, a tematycznie umiejscowionych w okresie walk we Francji pod Falaise i Caen w sierpniu 1944 r.
Zdjęcia wszystkich 3 w/w modeli wraz ze scenariuszowym opisem opartym o fakty historyczne zamieściłem na Forum Modele Broni Pancernej z II wojny światowej w skali 1 - 25/ 1-25 SCALE ARMOR FORUM Piotra K. (Piterpanzera). Znajdują się tam również plenerowe zdjęcia innych moich pojazdów pancernych, ale tylko z II wojny, bo inne "plenerówki" przedwojennej pancerki, jak np. eksperymentalnego włoskiego czołgu ciężkiego Fiat 2000 czy niemieckiego superciężkiego Kolossala, A7V, angielskiego Marka IV czy Whippeta, francuskich R17 i Saint Chamonda, rosyjskiego Putiłow-Garforda, czy Mgebrov-Renaulta oraz polskiego Forda Tfc zniknęły z tego Forum wraz z ich galeriami. Można jednak je znaleźć na moim Facebooku w albumie "Ja i moje modele".

Zapraszam zatem do oglądania galerii pola walki, które jest oczywiście tylko moją wspaniałą zabawą połączoną z bujną fantazją reżyserską, o czym świadczą 2 ostatnie zdjęcia wszystkich bohaterów tego scenariusza, czyli mnie i modelu Panthery. Jednocześnie oświadczam, że podczas tych scen, ani ja ani model nie odnieśliśmy żadnego uszczerbku, choć silny wiatr, jaki zerwał się już po przyjeździe na miejsce zdjęć tym razem mocno zepsuł wiele efektów.


,, ,,

,, ,,

,,,,

, ,,,

,,,,

,, ,,

,,,,

, , ,

--

Post zmieniony (15-01-22 16:00)

 
14-01-22 16:38  Odp: [G] Niemiecki czołg Pzkpfw V Sd Kfz 171 Panther Ausf. G w plenerze.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Dobrze zamaskowany ;) A poważnie gratulacje, kolejne i tradycyjne z wykonanie modelu i ,,plener".

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
15-01-22 15:07  Odp: [G] Niemiecki czołg Pzkpfw V Sd Kfz 171 Panther Ausf. G w plenerze.
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Tą galerię ogląda się jak koncert grupy Rammstein! Piękne widowisko, ogień i dym. Ja swoich samolotów bym się tak nie odważył pokazywać... Szacun!

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
15-01-22 19:07  Odp: [G] Niemiecki czołg Pzkpfw V Sd Kfz 171 Panther Ausf. G w plenerze.
Lukee 

 

Fajnie!
Prezentacja super!
Tylko modelu nie widać... Jakieś kółka i kawałek gąsienicy i plastikowe imitacje roślin na tym.
Poza tym odważny jesteś, że tak ogień łączysz z papierem :-D
Ale dioramka rewelacyjna!
Gratulacje :-)

 
16-01-22 11:07  Odp: [G] Niemiecki czołg Pzkpfw V Sd Kfz 171 Panther Ausf. G w plenerze.
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam , świetnie zareprezentowany model, kamuflaż, tło ,ogień kapitalnie to wyszło. Gratulacje. Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024