FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-11-21 15:24  [R] Japoński niszczyciel AMATSUKAZE 1:200 Kartonowy Arsenał
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam Szczęść Boże w pracy i w naszym hobby

Tematem tej relacji jak w tytule niszczyciel Amatsukaze
Okładeczka i pierwsze prace kadłubowe czyli szkielet w tym przypadku laserowy



Chciałbym się zapytać w tym miejscu administratora forum o pewien problem ,otóż po wejściu na swoje okienko profilowe punkty - relacje ,relacje z galerią i galerie są nie aktywne i nic w sobie nie zawierają jedynie ilość danych relacji lub galerii, czy ten problem jest w jakiś sposób rozwiązywalny?
Dziękuję i pozdrawiam
stan

 
07-12-21 23:44  Odp: [R] Japoński niszczyciel AMATSUKAZE 1:200 Kartonowy Arsenał
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam, szczęść Boże
WOW ale się zacne grono widzów zebrało ,teraz to dopiero mi się rynce bydą trząść :)
Sławek na pewnym etapie życia i poznania nie da się bez Boga funkcjonować, jak to kiedyś ludzie mówili '' bez Boga ani do proga ''
Radek Yamato już od pół roku skończony, ale jakoś nie mam weny żeby zrobić kilka fotek galerii ,co do Californii to niewiele w tym roku zrobiłem ,tak że na razie sobie czeka, obecnie wróciłem do można tak powiedzieć prehistorycznego modelu to jest Kagi głównie na nim koncentruję resztki sił
Amatsukaze jest takim modelem odpoczynkowym
Teledzin gotowy japoniec w tle to Shimakaze z Model Hobby który ukończyłem w tym samym czasie co Yamato

Wracając do Amatsukaze burty i poszycie dna gotowe, nie zastosowałem żadnego podposzycia ani żadnych wzmocnień jedynie cienki pasek kalki na
linii styku burta - poszycie dna
Pokład tylny podkleiłem tekturą 1 mm zamiast 0,5 według instrukcji (co wydawało mi się niedorzeczne żeby pokład górny\główny był taki cienki) co oczywiście poskutkowało potem brakiem dobrego minimetra na oklejkach poszycia dennego, oklejki ciąłem wzdłuż na dole i uzupełniłem na kilu wąskim paskiem

Dziękuję , pozdrawiam serdecznie i do następnego

 
22-01-22 17:57  Odp: [R] Japoński niszczyciel AMATSUKAZE 1:200 Kartonowy Arsenał
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam,szczęść Boże


Pozdrawiam

 
25-04-22 00:50  Odp: [R] Japoński niszczyciel AMATSUKAZE 1:200 Kartonowy Arsenał
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam, szczęść Boże

I tu coś też dzióbnąłem co nieco
Pozdrawiam

--

 
25-04-22 20:01  Odp: [R] Japoński niszczyciel AMATSUKAZE 1:200 Kartonowy Arsenał
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam
Marek cieszę się że się podoba ,używam butaprenu ,smaruję obie strony dwa razy, drugi raz po przeschnięciu
Pozdrawiam

 
09-10-22 15:32  Odp: [R] Japoński niszczyciel AMATSUKAZE 1:200 Kartonowy Arsenał
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Szczęść Boże ,witam
Z góry przepraszam za marną jakość relacji a także zdjęć , długie przerwy w prowadzeniu relacji widzę skutkują wyjściem z wprawy głównie w zdjęciach, ale postanowiłem sobie w tej kwestii się poprawić :)


Pozdrawiam serdecznie

 
11-03-23 15:00  Odp: [R] Japoński niszczyciel AMATSUKAZE 1:200 Kartonowy Arsenał
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam ,szczęść Boże
Ale ten czas ucieka
Postęp niewielki od ostatniego ,ale teraz nad nim posiedzę

Pozdrawiam

 
02-04-23 20:28  Odp: [R] Japoński niszczyciel AMATSUKAZE 1:200 Kartonowy Arsenał
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Szczęść Boże

Pozdrawiam

 
01-08-23 19:38  Odp: [R] Japoński niszczyciel AMATSUKAZE 1:200 Kartonowy Arsenał
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam ,szczęść Boże
Coś niecoś przybyło na pokład

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024