FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
16-11-21 14:19  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Łza się wierci w oczkach.
Miałem, skleiłem, się cieszyłem we wiośnie mojego żywota.
Dzięki za przypomnienie i gratulacje pięknego wykonania.

Dobrze by było jednak pościnać te grube krechy z kołpaków: śmigła i osłony silnika, ale i tak jest git w obłościach.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
16-11-21 15:02  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Akra, tu właśnie te linie u holendra.



Art, jak wspomniałem, cytuje sam siebie:

" Model sklejony bez cyzelowania - "bo co ludzie powiedzą"
np. a tu krzywo-to zrobie proste, a tu widać-to zrobie, że nie będzie widać."

Oczywiście, masz racje, można by to i tamto,
ale jestem starym, zwietrzałym dziadem
i tylko dwie rzeczy są dla mnie teraz ważne, ZDROWIE i CZAS.

Marnowanie tego CZASU, na klejenie jakiś bzdetów z papieru ? ;))

zresztą ta gruba krecha, ma coś w sobie, tu krechowaty kołpak od mesia/avi z zeszytu nr 2, wkrótce wstawie relacje.
Pan Zbyryt zapowiadał wydanie Bufallo, Bumeranga , prawdziwego mesia 109, Cobry, Kawasaki Ki/100.



--

Post zmieniony (16-11-21 15:05)

 
16-11-21 15:21  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

To był pierwszy model jaki skleiłem. Ożywiłeś wspomnienia, chyba się wzruszyłem... :-)

Brystol, bardzo Ci dziękuję!

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
16-11-21 19:28  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Dziwnie jakoś...
Wszyscy chwalą - nikt nie krytykuje, że linie grube, szpara na 1/10mm, brak szczegółów, nie ten kolor czy nie taki kształt krzywizny...
Jakbym w innej rzeczywistości był.

A swoją drogą piękny to okaz modelu kartonowego w zacnym wykonaniu:)

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
16-11-21 23:37  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
skarczew   

Dioramka jedyna w swoim rodzaju :D .
Jak dla mnie Model Tygodnia :) .

 
17-11-21 00:15  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Piękny wintydż!! Szacun!

 
17-11-21 08:51  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Panie Brystol
za Twoje słowa: "Marnowanie tego CZASU, na klejenie jakiś bzdetów z papieru ?"
Żądam kategorycznie poszanowania dla twórczości modelarsko-papierniczej oraz niezwłoczne wycofanie się ze słowa "bzdet".
Reszta jest ok :)

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
17-11-21 10:36  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Niewielu jest juz na tym forum takich wariatów jak Ty, Bristol. A szkoda.

--
serwusik

 
17-11-21 22:25  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Brystol, ja prawdziwego Mesia skleiłem z wiadomej wycinanki. Malowany lakierami nitro, w zasadzie niezniszczalny. Tylko mój Tata trochę się obawiał przygotowując mi w pracy (państwowej) rapitografami krzyże i swastykę na ogon na cienkim papierze (zamiast kalkomanii). Wszystkie linie podziału były zrobione z kordonku (bo cienka nitka wydawała mi się naonczas zbyt mało widoczna).
Zdjęć nie było i nie będzie, bo przed epoką cyfrową poszedł w świat, do młodszego kuzyna.
Tomek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024