FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
11-11-21 10:39  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Nooo toś mnie Panie natchnął - niedługo pewnie powstanie kolejna odsłona serii Wspomnień czar...

 
11-11-21 11:07  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
yak   

Ta relacja to magia, teleportacja i podróż w czasie za niejeden uśmiech "kiedy na statek człowiek mało dbały" :-) .

 
11-11-21 11:14  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Brystolku kochany, cudo! Ech, łza się mnie w oku zakręciła... gdzie te czasy kiedy to model sklejało się w kilka dni (niekiedy wystarczał jeden!) i potem dłuuuugo czekało na wydanie kolejnego...

 
11-11-21 11:41  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Ale mi się micha ucieszyła:))). Samą prawdę napisałeś to były ciężkie czasy. Klej Hermol, drut do goleni ze spinaczy biurowych, oszklenie z klisz RTG.
Mój Ławoczkin stał na półce razem z dwukadłubowym ,,Holendrem" dopóki młodszy brat nie przyprowadził kolegów i nie zrobili sobie bitwy.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
11-11-21 12:15  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Andrzejku (że tak pozwolę sobie poufale) to ty miałeś luksusy.
Ja kleiłem podstarzałym wikolem wycyganionym ze stolarni a szyby robiłem z celofanu po kwiatach lub ewentualnie z zachomikowanych foli z opakowań.

 
11-11-21 14:09  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Lukee 

 

Dioramka iście zaje.ista! :-D

 
11-11-21 18:47  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ryszardzie, masz racje, to BRRR.

Pomyliłem sie nasłuchując filmów wojennych, słuch mie omamił, bo stary dziad jestem, to wiadomo, głuche toto.
Ale wte pędy zmieniłem i teraz jest już jak w rzeczywistości.




Winek, używając określenia forumowe brontozaury miałem na myśli tutejszych Starszych Panów, zwących sie tu Dinozaurami.

Kilmister, dzwięków nie robiłem, za dużo roboty.

Na szczęście można je kupić, ktoś wyniuchał luke na rynku dodatków do modeli kartonowych i je produkuje,
prawie w każdym sklepie papierniczym można je dostać/ ino nie polecam sie pytać bezpośrednio o dzwięki, tylko tak dookoła,
że na hasło urodzinowe dla żony, abo cuś, bo inaczej nie sprzedadzą.

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka


 
12-11-21 11:59  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

zarąbisty!
tego mesia z czech, zrobiłem kiedyś 2 razy ;-)

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
15-11-21 19:45  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Kolejne fajne "Wrrrr...". Sama radość modelowania. Super!

 
16-11-21 13:49  Odp: [G] Samolot Ła-7, 1:33, Nr 1, rok 1983, Wydawnictwo Alfa, p.Mirosław Zbyryt
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

AndrzejuPx48 - pamiętam tego dwukadłubowego holendra - do tej pory zastanawiam się, jak można było wykreślić model tak bardzo GRUBYMI LINIAMI!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024