FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 22Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  ->  => 
17-07-21 21:19  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Udało się zgromadzić ekipę 5 wspaniałych, którzy podjęli się klejenia testowego Wildcata. Zdjęcia będą wrzucane na bieżąco na mojej stronie FB https://www.facebook.com/studio.harmonia.gdansk. Zapraszam wszystkich do oglądania.

 
17-07-21 23:30  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Każdy z pięciu klei sam czy osobno? Było by lepiej jak poszczególne sekcje kleją osobno to i model będzie szybciej dostępny ;-))
W kupie raźniej i sukces pewniejszy. Czekam cierpliwie na finał.

 
17-07-21 23:42  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Zbin--> Tak, cała 5-tka klei to samo ;). Oczywiście, że każdy ma swoją sekcję.

 
15-10-21 19:43  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

FM-2 Wildcat jest gotowy. Druk w poniedziałek w Gdańsku pod moim nadzorem. Przedsprzedaż powinna ruszyć w weekend na stronie answer.pl. Do prezentowanych niżej arkuszy dojdą 3 arkusze szkieletu,1 arkusz szablonów i oczywiście opis budowy.









Post zmieniony (15-10-21 22:55)

 
16-10-21 19:45  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Piękna robota!
A tak przy okazji, bo nie znalazłem w treści - jakie programy wykorzystujesz przy projektowaniu, jeśli to nie tajemnica ?

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
20-10-21 10:31  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Druk kolorowych elementów i wręg zakończony. Na Answer.pl trwa przedsprzedaż Wildcatów w promocyjnej cenie. Ilość sztuk ograniczona.



Post zmieniony (20-10-21 11:32)

 
21-10-21 10:10  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Marcinie, czy skrzydła są tak zaprojektowane, że można je rozkładać i składać? Czy jest to do samodzielnego wykonania, a model przewiduje albo skrzydła rozłożone, albo złożone?

--

 
21-10-21 11:01  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Mejdej --> Co masz na myśli?

 
21-10-21 11:16  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Śliczny projekt Marcinie- aż kusi, by wrócić do klejenia samolotów...
Szacun również za tempo powstania tak skomplikowanego projektu, jako początkujący w tej materii mam pewną świadomość, ile mogło kosztować to roboty :) A przecież w międzyczasie zrobiłeś pewnie z kilkanaście "panierek" do innych modeli :D
Szczerze mówiąc, trochę się obawiałem co się stanie po Twoim odejściu ze Stegny, ale jak widać niepotrzebnie. Cieszę się, że dalej projektujesz kartonówki, a na dodatek wzbogacasz graficznie te innych autorów/innych wydawnictw. Fajnie, że Ci się chce oraz masz motywację, bo znam paru takich, co też potrafią, a w temacie nie robią ostatnio nic :/

Trochę posłodziłem, ale wydaje mi się, że należy xD

Pozdrawiam i dziękuję :)

--

 
21-10-21 11:39  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Mariusz80   

Chciałem kupić - już miałem w koszyku i kończyłem zakupy, ale niestety dla pełnego zestawu w promocyjnej cenie wyłączono opcję płatności za pobraniem. Więc nie kupiłem, nie mam ochoty mrozić pieniędzy.

W międzyczasie ochłonąłem i doszedłem do wniosku, że niepotrzebny mi kolejny model do kolekcji niesklejonych. Poczekam na Hellcata.

Mariusz

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 22Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024