FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
06-10-21 12:49  [G] T-34-85 / Projekt własny w oparciu o MM /
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Dzień dobry.
W końcu zmobilizowałem się, by przeprowadzić mała sesję zdjęciową i przedstawiam galerię końcową modelu T-34-85. Zaczęło się od próby renowacji starego modelu z MM ale ostatecznie większość modelu powstało od podstaw w oparciu o tenże model. Z oryginału została wieża i klakson.

Model został doceniony w Przeciszowie zdobywając pierwsze miejsce ex aequo w swojej klasie, oraz pierwsze miejsce w Przysietnicy.
Dziękuję bardzo za kibicowanie, wszelakie miłe słowa, i pomoc w budowie. Szczególe dziękuję Piterpanzerowi oraz JSJ.

Warsztat można zobaczyć tutaj:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=376815&t=376815&filtr=0&page=1

Zapraszam do oglądania:


























--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

Post zmieniony (15-03-24 08:28)

 
06-10-21 13:21  Odp: [G] T-34-85 / Projekt własny w oparciu o MM /
Sławko   

Kolejny model w Twoim wykonaniu, którego budowę z uwagą i ogromną przyjemnością śledziłem.
Dla mnie modelarska magia, przerobienie MM tak, że nie wygląda ani trochę jak MM a bardziej jak model plastikowy a jeszcze bardziej jak zminiaturyzowany oryginał.
Świetna robota :)
Dla mnie może trochę za dużo rdzy a za mało białego ale... nigdy nie widziałem na żywo takiego czołgu w takim malowaniu więc to tylko moje subiektywne odczucie.
Na koniec poproszę o więcej modeli w Twoim wykonaniu :D

 
06-10-21 13:36  Odp: [G] T-34-85 / Projekt własny w oparciu o MM /
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dobry Jezu... To co masz teraz w planach?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
06-10-21 15:09  Odp: [G] T-34-85 / Projekt własny w oparciu o MM /
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Ale to jest dobre, w życiu bym nie powiedział, że to model kartonowy, super wyglądają te grudki/resztki śniegu, po prostu rewelacja! Gratulacje!

Post zmieniony (06-10-21 15:09)

 
06-10-21 15:31  Odp: [G] T-34-85 / Projekt własny w oparciu o MM /
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Miałem okazję podziwiać, a także oceniać Twoja pracę w Przeciszowie.
Zdjęcia jednak nie oddają tego, co można zobaczyć na żywca:-)
Znakomity model, a zimowy kamuflaż - który sam w sobie jest jedną trudniejszych rzeczy do wykonania - wyszedł Ci bardzo zacnie:-)
Zresztą i inne Twoje modele wydtawione w Przeciszowie były znakomite.
Jeszcze raz gratuluje wyśmienitego efektu końcowego.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
06-10-21 17:24  Odp: [G] T-34-85 / Projekt własny w oparciu o MM /
brzydal 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Podziwiałem relację od początku i każda kolejna aktualizacja zwalała mnie z nóg. Świetny warsztat i ogromne umiejętności zaowocowały pięknym modelem.

Moje gratulacje!

A zaczęło się od małej w zamierzeniu renowacji starego modelu. Ale tak już jest - chcesz poprawić poluźnioną cegiełkę i w efekcie wali się cała ściana, a z pozoru niewielki remoncik przeradza się w wielką budowę. I bardzo dobrze, bo efekt końcowy był tego wart.

--
W budowie: TKS, Chi-he. Gotowe: Tiger. 50 lat MM: Wz. 29 i Wz. 34, Renault R17, T-38.

 
06-10-21 20:29  Odp: [G] T-34-85 / Projekt własny w oparciu o MM /
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Piękny model! Świetny warsztat, genialne malowanie zimowe!
Do pełni szczęścia brakuje mi tylko podstawki z zimową scenerią.

Gratuluję i pozdrawiam!

 
06-10-21 22:29  Odp: [G] T-34-85 / Projekt własny w oparciu o MM /
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Świetna robota, jak zawsze. Zimowe malowanie, zdaję sobie sprawę, jedno z bardziej wymagających, coś jak granie na basie, jak się pomylisz to każdy wyłapie, jak się nie mylisz, to całość, niepozornie, gra i trąbi :) Szkoda trochę, że ta pstrokacizna nieco tuszuje doskonały u Ciebie warsztat stricte modelarski, ale na żywo, wierzę, że jest jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Choć ruskie konserwy czy to w barwach letnich czy zimowych (1500 odcieni tego co było akurat dostępne) dają dużą swobodę działania, to jednak -trza umieć malować, a Ty umiesz :)

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
07-10-21 07:02  Odp: [G] T-34-85 / Projekt własny w oparciu o MM /
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Dziękuję bardzo za miłe słowa. "Zwruszyłem się" i cieszę się, że się podoba.

@Mucha: Crusader z WAKu

@Guciu: Tak, na fotkach ten zimowy kamuflaż bardzo utrudnia odbiór ale na żywo jest lepiej.

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
07-10-21 08:05  Odp: [G] T-34-85 / Projekt własny w oparciu o MM /
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Wygląda kozacko. A na początku byłem sceptyczny. Przeróbka?
To lipa będzie. A tu proszę. Z larwy motyl można by rzec :)
Gratulacje.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024