FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
03-05-22 11:33  Odp: [R] Polski okręt podwodny ORP Orzeł 291 pr. 877E, 1:200; Answer 6'2009
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Bardzo ładny model, gratulacje!
Końcówka lewego, dziobowego steru zanurzania zapadła się czy to błąd fotografii?
W obecnym kształcie brakuje podstawki ale pocieszająca jest zapowiedź jej wykonania.
Już jestem ciekawy wyglądu całości.
Co do szczegółów urządzeń na kiosku i gdziekolwiek na kadłubie to rzecz gustu, nie będę dyskutował choć mam zdanie odmienne.

Jeszcze raz - gratulacje!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
03-05-22 15:12  Odp: [R] Polski okręt podwodny ORP Orzeł 291 pr. 877E, 1:200; Answer 6'2009
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Bardzo fajnie Ci wyszedł!

Gratuluje świetnego modelu, koniecznie podstawkę dorób na poziomie tego modelu czyli cokolwiek oby nie ta oryginalna kartonowa ;) (takie moje zdanie ze ta kartonowa będzie ciągnęła estetyką w dół cały model, ale co kto lubi ;))

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
05-05-22 22:22  Odp: [R] Polski okręt podwodny ORP Orzeł 291 pr. 877E, 1:200; Answer 6'2009
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Dziękuję koledzy za miłe słowa.
Dziobowe stery nie są przyklejone tylko nałożone na drut przechodzący przez kadłub, są ruchome, więc jeden ze sterów mógł rzeczywiście zmienić swoje wychylenie jak manewrowałem modelem do zdjęć.
Podstawkę planuje zrobić z plexi, aby jak najmniej się rzucała w oczy.

--
"Si vis pacem para bellum"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024