FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
28-11-21 13:57  Odp: [R] Flakpanzer IV Mobelwagen ANGRAF
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Bardzo fajny model, mimo, że budowałeś coś co w rzeczywistości było prototypem zbudowanym w jednym egzemplarzu i pomalowanym tylko kolorem bazowym. To co wypatrzyłem w galerii, to zrobiony na zasadzie kopiuj-wklej z panzer IV tłumik silnika dwusuwowego, służący w czołgu do obrotu wieży. Może kolejni wykonawcy usuną to dziwactwo klejąc swoje modele.
Cała galeria pojazdów ochrony p-lot bardzo fajna i do pełni szczęścia poszukaj starego wydania kugelblitza z GPM



Post zmieniony (28-11-21 14:00)

 
28-11-21 17:43  Odp: [R] Flakpanzer IV Mobelwagen ANGRAF
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Podziwiam tempo klejenia przy zachowaniu jakości. Zestaw modeli zacny i kugelblitz byłby fajnym uzupełnieniem kolekcji. Model gpm nie bardzo by tu pasował edytorsko ale mógłby a w zasadzie wieża być wzorem do jakiejś konwersji innego modelu gpm-u czy answera.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
28-11-21 20:04  Odp: [R] Flakpanzer IV Mobelwagen ANGRAF
andre   

Piterpanzer jest on dostępny w GPM.
https://sklep.gpm.pl/antykwariat/modele-kartonowe/gpm/kugelblitz-gpm-123
El_paw model świetnie wykonany pomimo komplikacji.
--

Post zmieniony (28-11-21 20:08)

 
28-11-21 21:50  Odp: [R/G] Flakpanzer IV Mobelwagen ANGRAF
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Dzięki Panowie
Skleiłem jak umiałem.
Kugelblitza mam w swoich zbiorach do pokrojenia ;-) i fajnie by uzupełnił kolekcję.


Niestety graficznie i pod względem szczegółów opracowania mocno by odstawał od reszty. Może ktoś kiedyś go odświeży i wyda według dzisiejszych standardów.


Pozdrawiam

--

Post zmieniony (02-12-21 14:55)

 
29-11-21 17:05  Odp: [R] Flakpanzer IV Mobelwagen ANGRAF
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

Fajnie wyszedł.
Do do kolekcji brakuje jeszcze PZ IV G, Nashorna i Jgdpz iV :).
Wychodzi że jesteś już za połową więc będzie z górki. :)
Tak na poważnie to podziwiam za wytrwałość prac nad zawieszeniem pz IV - jak po jednym miałem już dość, Ty popełniłeś je już 4x.

Pozdrawiam,
Kuba

 
02-12-21 16:48  Odp: [R/G] Flakpanzer IV Mobelwagen ANGRAF
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję świetnego wykonania.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024