FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 22 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22 
05-09-21 22:00  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Piotr P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 1

Tygrys prezentuje się fantastycznie:) Bardzo mi sie podoba i jestem pełen uznania dla Twojej wytrwałości, determinacji no i przede wszystkim podziwiam kunszt modelarski, który tu zaprezentowałeś. Ta relacja z pewnością będzie nieocenioną pomocą dla budujących ten model w przyszłości. Gratulacje!

--
Pozdrawiam
Piotrek

 
06-09-21 15:52  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Rewelacja, super model, widać, że warto było zmierzyć się z tą materią i trud się opłacił, bardzo mi się podoba, gratulacje! :)
Fajna fota z Panterą w terenie, jednak fajnie było by też obejrzeć model na jednolitym tle ze sztucznym oświetleniem, światło słoneczne tworzy bardzo wysoki kontrast przez co detale uciekają i nie prezentuje modelu w pełnej krasie :)
Wyczekuje z niecierpliwością kolejnej relacji :)

 
06-09-21 19:25  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Wprawdzie nie sklejam pancerki, ale Twój model wzbudza ogromny szacunek i podziw dla modelarskich umiejętności, podejścia do realizowanego tematu jak i cierpliwości, wytrwałości oraz konsekwencji.
Ogromne gratulacje!
Powodzenia w kolejnych projektach.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
06-09-21 21:01  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
brzydal 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Gratuluję efektu oraz wytrwałości w walce!
Model prezentuje się naprawdę okazale.

--
W budowie: TKS, Chi-he. Gotowe: Tiger. 50 lat MM: Wz. 29 i Wz. 34, Renault R17, T-38.

 
06-09-21 21:10  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Cześć
Oglądałem relację po cichu od początku ale pora napisać iż ogrom pracy włożony w ten model robi wrażenie. Pierwszorzędna relacja ukazująca trudy budowy i zwieńczenie doskonałym wykonaniem. Chylę czoła i gratuluje świetnego modelu.

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
06-09-21 23:06  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Dziękuję Kolegom za miłe słowa i docenienie moich wysiłków. Jak wiemy jest to niszowe hobby i często nie znajduje akceptacji w najbliższym otoczeniu, Dlatego relacja na tym forum i wsparcie merytoryczne i psychiczne kolegów pozwala wytrwać, pokonać znużenie, szczególnie gdy projekt nie jest doskonały. Moim zdaniem ten model powinien zostać przeprojektowany, zbyt wiele jest tu niedokładności spasowania, zwymiarowania, lustrzanych odbić, nieścisłości z fabryką. Kolorystyka i waloryzacja jest super, ale fabryczny kamuflaż był trójkolorowy. Moje wykonanie, szczególnie w zakresie czystości i staranności pozostawia wiele do życzenia, dlatego lubię modele ze śladami eksploatacji, które trochę to maskują. Na razie odpocznę od pancerki i zamierzam w kolejną rocznicę polskiego września wziąć na warsztat PZL P11c ze stajni HAL-a, to również wymagający model, ale spodziewam się doskonałego spasowania i zgodności z historią.

--
pozdr, Radek

 
07-09-21 11:30  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

Po pierwsze gratuluję ukończenia modelu - dużego i co warte podkreślenia z pełnym wnętrzem, do tego na bardzo wysokim poziomie wykonania.
Po drugie - to co napisałeś w poście powyżej działa w obie strony. Wypowiem się tutaj tylko za siebie (ale podejrzewam że znajdzie się na tym forum paru jeszcze kolegów którzy maja podobnie jak ja) - patrząc jak krok po kroku zmagasz się z przeciwnościami i problemami tego opracowania, jak wytrwale idziesz do przodu pomimo problemów - było wielokrotnie dla mnie inspiracją i natchnieniem do pokonywania wyzwań przy realizacji własnych modeli i kontynuowania przy nich pracy.
Pomimo iż samoloty nie bardzo mnie interesują, to będę zaglądał do Twojej relacji (o ile taką zdecydujesz się założyć) aby podziwiać kunszt Twojego warsztatu.

Pozdrawiam,
Kuba.

 
10-09-21 17:46  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Gratuluję ukończenia Tygryska. Na tak rozbudowany model czas który zajęło Ci jego sklejenie jest istnie ekspresowy. Pomimo, ze świetnie dokumentowałeś kolejne etapy jego powstawania, mały niedosyt pozostawia galeria końcowa. Chciałoby się oglądać więcej zdjęć.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 22 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024