FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
01-09-21 19:51  Odp: [P] Forum
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wszystko opisane ? Wg mnie tylko ogólnikowa informacja a o cierpliwości nikt nie wspomina i dlatego chciałbym znać stan faktyczny co i jak i czy coś jest robione by przywrócić foldery !
Z góry dziękuję za informacje.

 
01-09-21 22:58  Odp: [P] Forum
lee     

Podłączam się do pytania kolegi ,
sorry ale podlinkowanie relacji w toku , galerii i MM-ów ułatwiało szukanie relacji wystarczyło zapamiętać nick modelarskiego delikwenta a nie skakać po forum wyszukiwarką.

Swoją drogą mógłbyś ostoja opisać tego swojego "samograja" bo widzę że na różnych forumach skrypt i układ tego odnośnika jest ten sam.

--

 
02-09-21 18:14  Odp: [P] Forum
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ponawiam pytanie.

 
02-09-21 19:35  Odp: [P] Forum
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

09.06.21r. konradus napisał dosyć jasno:

<Tak jak Wojtek pisze, mogą być jakieś zaniki chwilowe dzisiaj, no i wyszły niedoróbki, na szczęście tylko (mam nadzieję) z moimi skryptami sprzed kilkunastu lat. Projekt MM działa, jak pisałem wcześniej, ale problem z wyświetlaniem zasobów w profilach muszę odłożyć na później i w wolnej chwili tym się zajmiemy. Najważniejsze, że zawartość została, pisać można, czytać też bez krzaków, które mogły się pojawić zamiast naszych diakrytyków ;>
Dziękuję za cierpliwość, to miłe że jeszcze po tylu latach forum jest potrzebne i ktoś z tego korzysta ;> Dziękuję za dobre słowa i za chęć pomocy na różnych frontach. Wojtkowi, Kondzikowi i El Comandante za aktywne wsparcie techniczne na discordzie! :)>

Najwidoczniej "wolna chwila" jeszcze się nie pojawiła...
Wszyscy czekamy :)
Więc po co ta histeria Ryszardzie :))
Pozdróweczka,

--

--

Post zmieniony (03-09-21 13:00)

 
02-09-21 20:39  Odp: [P] Forum
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Tylko Konrad ma tutaj władzę, jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany na forum.
Nie ma żadnej grupy adminów, którzy tym zarządzają, a przynajmniej jeśli chodzi o uzytkowników.
Jeśli chcecie, piszcie bezpośrednio do Konrada. Póki nie będzie miał czasu ani ochoty, nic się nie zmieni.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
02-09-21 20:46  Odp: [P] Forum
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Nie ma grupy...trzymającej władzę? Impossible ;)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
02-09-21 22:47  Odp: [P] Forum
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

kudłatry
"Więc po co ta histeria Ryszardzie :))
Bez komentarza !

 
03-09-21 07:06  Odp: [P] Forum
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Drogi Ryszardzie.
8 czerwca udało się uratować nasze Forum przed całkowitym zniknięciem.
Odbyło się to dzięki chęci naszego Szefa, Konrada. Pomoc okazało wielu Kolegów. Wszyscy to moim zdaniem tęgie głowy informatyczne. Dla mnie to już kosmos, rzecz zupełnie nieogarniana moim umysłem.
To jak zmiana konstrukcji Flyera Braci Wright do lotów z prędkościami okołodźwiękowymi...
Zbyt trudne zadanie, by wszystko działało „po staremu”.
Wybacz nam wszystkim i postaraj się zrozumieć

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
03-09-21 07:56  Odp: [P] Forum
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

OK, Mariusz ale jesteś w błędzie !
Nie mam co komu wybaczać a i wszystko rozumiem doskonale.
Chciałem tylko uzyskać informacje jaki jest stan na dzisiaj,
A jeśli jest to zbyt trudne by działało "po staremu", to może warto rozważyć czy nie mogłoby działać "po nowemu".
Pozdrawiam

 
03-09-21 08:58  Odp: [P] Forum
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Przeczytaj Ryszardzie to, co napisałem - dopóki Konrad czegoś nie zrobi (a ma tego świadomość) - będzie tak jak jest.
Jakby co są ludzie, którzy mogą pomóc, ale to od Konrada zależy, czy i kiedy temat ruszy.
Póki co musimy się "męczyć":-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024