FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 46Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
21-07-21 10:51  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam,
Karas patent ze strzykawką brzmi ciekawie, jak będzie mnie czekać jakaś seria otworów to pewnie skorzystam :)

Parę zdjęć pierwszej drobnicy przyklejonej do nadbudówek.







A tutaj jeden egzemplarz nowszej wersji tych "walców", które pojawiły się na wcześniejszych zdjęciach. Tamtych już wymieniać nie planuję xD



Pozdrawiam

--

 
21-07-21 16:19  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Postęp skromny, ale cieszy każdy updejt: ]

 
31-07-21 20:57  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Siemka,
Co do postępów- w realu prace są posunięte troszkę dalej, choć z tempa raczej nie jestem zadowolony ^^ :)
Kolejna drobna porcja zdjęć, tym razem "skończona" nadbudówka. Prawa strona bardziej kompletna, na lewej zrezygnowałem z klejenia niektórych identycznych elementów.









Brakuje jeszcze 4 zejściówek, wnet się pojawią.
Stwierdziłem, że na razie opuszczam ten poziom. Do reszty przylegających elementów, jak stojaki na łodzie, reling itp. wrócę później.

Teraz zabieram się za komin przedni. Mała zajawka, jak to mniej więcej będzie wyglądało.



Renderek tradycyjnie ciut nieaktualny, w międzyczasie zrobiłem w nim parę zmian. Wątpliwości, jakie co do niego miałem opiszę już w kolejnych postach.

Pozdrawiam

--

 
06-08-21 20:05  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam,
doszły obiecane zejściówki, uwieczniłem jedną przykładową :P



Kończąc pewien etap, cyknąłem parę zdjęć jak to wygląda w całości (jeszcze nie przyklejałem na stałe)











Na kuniec jeszcze pomalowany komin przedni. Jak widać, trochę części alternatywnych się uzbierało xD



Pozdrawiam

--

 
06-08-21 20:20  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Już na tym etapie budowy model prezentuje się bardzo efektownie .
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
07-08-21 09:07  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Mega, wygląda to przeapetycznie: ]

 
07-08-21 17:09  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Szczerze podziwiam profesjonalne podejście do tematu.

Robota godna podziwu.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
08-08-21 10:37  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Świetnie wygląda to co już wykonałeś. No i to malowanie !

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
10-08-21 22:36  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Wreszcie mięcho! Wybrałeś świetny obiekt w świetnym kamuflażu i dajesz radę.
Wygląda to naprawdę ekstra. I nie słuchaj złych ludzi na SNE - skończysz przed 50-tką:).

 
11-08-21 08:39  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jak można co do grafiki: pobaw się odcieniami szarości, nie dawaj wszystkiego na czarno. Bo zaznaczone punkty na odrutowanie: na czarnym kamo są niewidoczne, na błękitnym odstają za bardzo ciemne.. Na czarnym daj je jakieś 40% szrości, na błękicie 80-90%.. Tak strzelam na oko...

A podejści do roboty profesjonalne, gratuluje..

--
wydawca przez małe "w"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 46Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024