FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-08-21 10:53  [G] Messerschmitt Bf 109 F-4 - Kartonowy Arsenał 4/2005
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Witam
Zapraszam do obejrzenia najnowszej galerii. Model świetnie opracowany i spasowany, jednak trudny i wymagający dużej dokładności.




--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
02-08-21 15:39  Odp: [G] Messerschmitt Bf 109 F-4 - Kartonowy Arsenał 4/2005
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Owiewka kabiny trochę kiepsko przyklejona. Widać na zdjęciach, że jest dziura pomiędzy kadłubem a owiewką ;(

Ale reszta całkiem ładna.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
02-08-21 17:27  Odp: [G] Messerschmitt Bf 109 F-4 - Kartonowy Arsenał 4/2005
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Gratuluję ukończenia modelu, też z nim kiedyś walczyłem, zgadzam się że jest pracochłonny, jak wszystkie późne modele HAla. Wygląda fajnie, tylko te końcówki skrzydeł trochę Ci nie wyszły. Jak to mówią trening czyni mistrza, co następne SPIT ?

--
pozdr, Radek

 
04-08-21 23:16  Odp: [G] Messerschmitt Bf 109 F-4 - Kartonowy Arsenał 4/2005
wookie   

Witam,

Moim zdaniem to ta 109-tka od Hala nie jest trudna. Oczywiście trzeba się postarać jak przy każdym modelu z kartonu. Niemniej nie bardzo rozumiem, dlaczego stery wysokości nie są w jednej płaszczyźnie? W podwoziu głównym, koła są pod innymi kątami względem siebie zamocowane do goleni.
Sklejasz dużo modeli i za to ok. Ale czy chodzi o ilość czy jakość?

--
Pozdrawiam,
Wookie

 
05-08-21 09:52  Odp: [G] Messerschmitt Bf 109 F-4 - Kartonowy Arsenał 4/2005
Seba77 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Witaj ,

Mnie osobiście się podoba. Może jest kilka rzeczy które można było by zrobić ciut lepiej ( kwestia indywidualnych upodobań ) ale nie zmienia to tego że Twój model ma klimacik :-)

Pozdrawiam

 
05-08-21 10:29  Odp: [G] Messerschmitt Bf 109 F-4 - Kartonowy Arsenał 4/2005
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Modele Bf 109 wydane w Kartonowym Arsenalu są bardzo przyjemne w budowie. Nie zaliczam ich do trudnych, ale na pewno wymagają uwagi. Wykonanie modelu przez Biess-a jest jak najbardziej poprawne ( ja w swoim odwrotnie wkleiłem komory podwozia głównego :/). Patrząc jednak na ilość wykonanych modeli to spodziewać by się można niemal wzorowego wykonania. Widocznie podczas budowy pojawiły się czynniki o których nie wiemy, a które wpłynęły na końcowy wygląd modelu. Powodzenia przy kolejnych modelach.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024