FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
09-07-21 09:01  Odp: [N] JSC 304 statek Susanne
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ooooo jak srogo...
znając modele JSC nie wydaje mi się, że są słabo wykonane, samo wykonanie, raczej można lepiej zrobić no ale jedna "jaskółka" bagienka nie czyni ;-)
chyba upały się przyczyniają do innego biometu

--

Post zmieniony (09-07-21 09:01)

 
09-07-21 09:46  Odp: [N] JSC 304 statek Susanne
JSC 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Przepraszam Wszystkich, którym zdjęcia wydają się niekorzystne...
Tak jak zapowiadałam w filmiku na YouTubie, wstawię zdjęcia z budowy tego modelu. Fajne, przyjemne i relaksacyjne kilka popołudni.

Przypomnę tylko, że ten model to nie jest praca naszego testera !! Sklejała go średnio doświadczona modelarka, która na co dzień odpowiedzialna jest za kontakty z Wami, wiem o naszych modelach sporo, bo to moja praca, ale nie sklejam ich zawodowo. Jednak widzę, jak dużo już umiem w porównaniu z zeszłym rokiem.



--
https://jsc.pl/
https://www.facebook.com/jscpl-1199869870079320/?fref=ts
https://www.youtube.com/channel/UCLqn4z3wNzR0JPoWysV0klg/videos

 
09-07-21 09:56  Odp: [N] JSC 304 statek Susanne
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

"...znając modele JSC nie wydaje mi się, że są słabo wykonane, samo wykonanie, raczej można lepiej zrobić..."
Nie bardzo rozumiem - słabo wykonane i wykonanie można zrobić lepiej ...
Czyli jak można wykonać model lepiej to znaczy, że poprzednie wykonanie nie było dobre lub jak kto woli słabe, chyba, że masz na myśli pisząc że nie są słabo wykonane projekty modeli wydawanych przez JSC ale w to nie wnikam i nie jest to tematem mojego wpisu.
jarek:
"Proszę w przyszłości przemyśleć sposób prezentacji swojego produktu."
Tak jest i zamieszczać zdjęcia prawidłowo wykonanych modeli a nie dopiero po wpisach tłumaczyć co i jak.
Pozdrawiam

 
09-07-21 10:00  Odp: [N] JSC 304 statek Susanne
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

:-)

 
09-07-21 10:42  Odp: [N] JSC 304 statek Susanne
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

hehe
chodziło mi o wykonanie/druk/projekt jest na b.dobrym poziomie, reszta dotyczyła samego sklejania ;-)

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
09-07-21 10:43  Odp: [N] JSC 304 statek Susanne
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

Bardzo się cieszę, że wyd. JSC prezentuje kolejną nowość na rynku.
Natomiast muszę się przyłączyć do opinii poprzedników, że prezentacja modeli ( w zasadzie już od dłuższego czasu) nie wygląda najlepiej.
Przeważnie są to "surowe" standardy , często nie posiadające relingów czy olinowania ( choćby ten ) , co przekłada się na pierwszy ( kluczowy) odbiór modelu przez klienta.
Z całą sympatią do JSC ale wg mnie nie wygląda to atrakcyjnie.
Natomiast, same modele są bardzo dobrze opracowane i po poprawnym sklejeniu i dodaniu "bajerów takich jak relingi i olinowanie" wyglądają bardzo ładnie.

Gratulację dla Pani Kasi za ukończenie sklejania kolejnego modelu.


P.s. Marzy mi się Yamato w skali 1:400 lub 1:300 opracowany w pełnym dnem przez JSC ... może kiedyś się doczekam.
--

Post zmieniony (09-07-21 10:45)

 
09-07-21 13:27  Odp: [N] JSC 304 statek Susanne
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Jeśli to jest niestaranny model, to ja już swoich boję się więcej pokazywać. W takim razie za zachodnie fora najlepiej nie zaglądać. Dobór słowa "fatalnie" bardzo niestaranny, wręcz mocno przesadzony . Nie róbmy tu forum miszczów.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
09-07-21 13:42  Odp: [N] JSC 304 statek Susanne
henrykk   

Podpisuję się pod tym objema rękamy!

--
Pozdrawiam
Henryk

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024