FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 20Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
30-10-21 09:05  Odp: [R] Czołg ciężki Tiger (P) WAK 1/2006 skala 1:25
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Wszedłem tutaj rutynowo, żeby zobaczyć co się „odwala” na forum chociaż czołgi to nie moja „bajka”, ale po zobaczeniu TAKIEGO standardu postanowiłem zaglądać tu regularnie. Ponieważ jestem również gorącym zwolennikiem standardu będzie to dla mnie pewnego rodzaju lekcja poglądowa okraszona jakością, do której trzeba dążyć… Brawo, absolutnie precyzyjna robótka !

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
30-10-21 09:16  Odp: [R] Czołg ciężki Tiger (P) WAK 1/2006 skala 1:25
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Absolutnie genialna robota, w dodatku świetnie pokazana:-)
Najwięksi tylko maja ten dar, że pokażą choćby jedną drobinę, a i tak człowiek siedzi przyklejony do monitora:-)
Dziwnie poligraficznie wyglądaja te bloki z drewna. Bo niby nie powinny byc pomalowane w plamy kamuflażu, ale ich kolor tożsamy z kolorem bazowym czołgu ten obraz zaburza. Gdybyś nie napisał, że to bloki drewna, nie sposób byłoby sie tego domyslić.
Ale czystośc poraża.
Coś czuję, że motylki urwą ryja przy samym tyłku:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
30-10-21 09:56  Odp: [R] Czołg ciężki Tiger (P) WAK 1/2006 skala 1:25
Piotr P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 1

Kilmister chyba coś Ci się pomyliło bo lekcje jakości to ja mogę brać od Ciebie a nie odwrotnie. Twoje modele są inspiracją:)
StuG te "drewniane" bloki nijak nie wyglądają jak drewno i jest to niestety błąd projektu. Jest on poprawiony w najnowszym wydaniu Tygrysa P razem z wieloma innymi bolączkami modelu który kleję. Pomimo dodania do opracowania wielu drobnych elementów jak np. śruby, to motylków też tam nie ma:( Przeglądam obecnie swoje modele czy czasem w którymś nie znajdę wzoru do skopiowania. Chwilami czuję, że sam podnoszę sobie poprzeczkę której potem mogę nie przeskoczyć ze względu na brak doświadczenia. Oczekiwania rosną a takie komentarze jak Twój, o urywaniu ryja, sprawy nie ułatwiają haha:)) Zobaczę jak mi to wyjdzie. Dzięki za doping:)

--
Pozdrawiam
Piotrek

PzKpfw VI Tiger Ausf. H1 Mały Modelarz 4-5/98

Post zmieniony (30-10-21 14:52)

 
30-10-21 14:50  Odp: [R] Czołg ciężki Tiger (P) WAK 1/2006 skala 1:25
Piotr P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 1

Zrobiłem na próbę jedną nakretkę motylkową. Mniejszej chyba nie dam rady. Moim zdaniem nic nie urywa ;) Dajcie znać czy może być a ja zabieram się za detale przedniej płyty pancernej.


--
Pozdrawiam
Piotrek

 
30-10-21 14:55  Odp: [R] Czołg ciężki Tiger (P) WAK 1/2006 skala 1:25
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Zdecydowanie urywa.

--
serwusik

 
30-10-21 15:36  Odp: [R] Czołg ciężki Tiger (P) WAK 1/2006 skala 1:25
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Nie jestem w stanie powiedzieć czy urywa bo mi ... urwało ;)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
30-10-21 15:55  Odp: [R] Czołg ciężki Tiger (P) WAK 1/2006 skala 1:25
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Jak wyretuszujesz raster wydruku na jednolity kolor to będzie do przyjęcia. A tak na poważnie to jest pełna profeska i owszem -urywa urywa :)

Pozdrawiam

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
30-10-21 16:03  Odp: [R] Czołg ciężki Tiger (P) WAK 1/2006 skala 1:25
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Oglądam - doskonałe wykonanie !

 
30-10-21 18:16  Odp: [R] Czołg ciężki Tiger (P) WAK 1/2006 skala 1:25
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Urwało już po pierwszych wpisach. Teraz mimo, że w zasadzie wiem, czego można się spodziewać po kolejnych zdjęciach to i tak zatyka z niedowierzania. Właściwie to sam model zszedł jakby na drugi plan bo na pierwszym planie jest mistrzowski sposób wykonania, dzięki któremu nawet najmniej sklejalny/uproszczony model będzie budził zachwyt. Stąd nie oszczędzaj na opisie budowy i na zdjęciach. Dzięki nim wszyscy mają modelarską ucztę.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
30-10-21 21:30  Odp: [R] Czołg ciężki Tiger (P) WAK 1/2006 skala 1:25
danielw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ja także śledzę od dawna ale nie ważyłem się odezwać. Jakość standardu jest świetna, a standard wzbogacany zapasem koloru i twórczością własną lubię najbardziej. Co do urywania to faktycznie już dawno urwało a teraz szuka co nowego oderwać...
Mam zrobić motylki na wieży mojego tygrysa, ale teraz po prostu cichaczem pominę je w relacji:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 20Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024