FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
08-05-21 11:11  Odp: [G] Tender Sztywnoramowy "Floridsdorf"; ADW; 1:45
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

"Bo chodzi o to aby, zrobić model brudnego obiektu, a nie brudny model" czy jakoś tak, piszę z pamięci, ale bardzo wziąłem sobie do serca to zdanie: ] tzn punktuje ono idealnie idee brudzingu.

 
08-05-21 19:52  Odp: [G] Tender Sztywnoramowy "Floridsdorf"; ADW; 1:45
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

@Karaś - dzięki za uznanie. Ale nie jestem jeszcze takim staruszkiem, żeby wołać do mnie per "Pan". Nie obrażam się, i choćem Viking, czachy Ci toporem nie rozłupię ;)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
08-05-21 22:18  Odp: [G] Tender Sztywnoramowy "Floridsdorf"; ADW; 1:45
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Fajny model, choć to kompletnie nie moja bajka, ale nie mogę przejść obojętnie koło tak wykonanego weathering-u - wyższa szkoła jazdy:)

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
10-05-21 11:04  Odp: [G] Tender Sztywnoramowy "Floridsdorf"; ADW; 1:45
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Piękne wykonanie, modelu i dioramy. Gratuluję!

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
10-05-21 21:33  Odp: [G] Tender Sztywnoramowy "Floridsdorf"; ADW; 1:45
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Vikingu po raz kolejny szokujesz jakością wykonania. Model jest wspaniały. W Twoich wykonaniach jednak niezmiennie mi czegoś brakuje, są takie w moim subiektywnym odczuciu niepełne. Rozumiem ideę, a przynajmniej mi się tak wydaje, że każdy z Twoich modeli to niezależna perełka, natomiast chciałbym je zobaczyć jako kompletny zestaw, np. parowóz, tender i wagony. To by dopiero była miazga!

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
11-05-21 12:45  Odp: [G] Tender Sztywnoramowy
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Drogi (ex)sąsiedzie, wiem o czym mówisz. I jeśli pożyjemy obaj dostatecznie długo, to zobaczysz coś takiego. W odległych jeszcze planach mam dwa składy. Pierwszy to pruski pociąg towarowy złożony głównie z modeli Janka Kołodzieja plus węglarki od A. Wandtke (jeszcze nigdzie nie wydane), a drugi to bawarski ekspres ciągnięty przez wielki parowóz S3/6. Na razie kompletuję materiały (wycinanki już mam), rysuję elementy do cięcia laserem. Myślę, że ruszę z budową po skończeniu zaczętych modeli (jeden parowóz i jedna drezyna opancerzona). Jak bogowie dadzą i partia pozwoli - pod koniec roku. I, oczywiście muszę nabrać więcej doświadczenia i praktyki, żeby być dobrym modelarzem :)

Renia/Mario – dzięki :)

--

Post zmieniony (11-05-21 13:28)

 
11-05-21 22:14  Odp: [G] Tender Sztywnoramowy "Floridsdorf"; ADW; 1:45
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Marcinku nie ********* o zbieraniu doświadczenia ino bier sie do klejenia i paćrania.
A tak w ogóle i na okrętkę to byś zrobił co patriotycznego i z naszych rejonów - jakiego wojeńca może :-)
Jak siem pewnikiem domyślasz chodzi mi o Groźnego.

 
12-05-21 09:14  Odp: [G] Tender Sztywnoramowy "Floridsdorf"; ADW; 1:45
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wprawdzie nie ma skrzydeł i nie lata :-) ale podziwiam wykonanie i doskonale naniesione ślady eksploatacji !
Gratulacje !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024