FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-04-21 23:36  [G] Sig-33 czyli model znaleziony w szafie...
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Witajcie
Najnowsza produkcja czyli Sig-33 z Answera, straszny staroć. Nie tak dawno siedziałem w domu na zwolnieniu, grzebałem po mojej szafce modelarskiej i znalazłem to cudo :) W stadium bardzo zaawansowanym. Postanowiłem skończyć. Po jakimś czasie obcowania z tym modelem już sobie przypomniałem dlaczego wylądował głęboko w szafie... Koszmarne rysunki, kilka błędów i uproszczeń.

Skończyłem, pomalowałem, zrobiłem prosta podstawkę i wyszło jak wyszło. Zapraszam do oglądania!















Pozdrawiam :)

--

 
19-04-21 00:17  Odp: [G] Sig-33 czyli model znaleziony w szafie...
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Brawo! Fantastyczna robota!

 
19-04-21 07:12  Odp: [G] Sig-33 czyli model znaleziony w szafie...
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 

Wyszło jak zwykle czyli doskonale ;)

--
uwielbiam zapach butaprenu o poranku

 
19-04-21 07:42  Odp: [G] Sig-33 czyli model znaleziony w szafie...
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Bardzo klimatyczne, pozdrawiam

 
19-04-21 13:52  Odp: [G] Sig-33 czyli model znaleziony w szafie...
bomb007 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
 

Model wyszedł super!
Podstawka też bardzo fajna i na prawdę całość świetnie się prezentuje. Jedne "ale" mogę mieć do jednej sprawy, na którą niestety wielu modelarzy nie zwraca uwagi. Chodzi o to, że działo to ważyło ponad 1,5 t, a wygląda jakby zostało teleportowane na podłoże piaszczyto - trawiaste. Brakuje chociaż minimalnych śladów na podłożu. Może to *******ka i nie ma wpływu na odbiór całości (który jest na bardzo wysokim poziomie), ale są ludzie, którzy zwracają uwagę na takie detale :)

 
19-04-21 20:07  Odp: [G] Sig-33 czyli model znaleziony w szafie...
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. ,,Wyszło jak wyszło" czyli świetnie. Gratulacje !

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
21-04-21 16:41  Odp: [G] Sig-33 czyli model znaleziony w szafie...
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Bardzo efektowny model. Diorama podbija efekt wykonania. Być może diorama zyskałaby jeszcze bardziej gdyby wrzucić skrzynki na pociski i ładunki prochowe czy dorobić ślady kół tej bardzo ciężkiej haubicy ale sam model i bez niej budzi zachwyt. Gratuluję !

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
22-04-21 13:34  Odp: [G] Sig-33 czyli model znaleziony w szafie...
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Cóż, merytorycznie rzec wiele nie mogę, bo się nie znam na artylerii, jednak model jako taki wielce przypadł mi do gustu, podstawka takowoż!

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024