FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-04-21 18:51  [N] ANGRAF T-34/76 Mod. 1942 UZTM Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Dość długo czekałem na ten model zanim się ukaże, później wahałem się czy kupić, ale koniec końców dotarł dziś do mnie. Wrzucam więc kilka arkuszy i zapraszam do dyskusji znawców tematu. Okładka jest mega, opracowanie Dariusz Wandtke, graficzna waloryzacja Marcina Dworzeckiego robi wrażenie. Sam jestem ciekaw jak będzie ze sklejalnością, model korci mnie bardzo, jednak obiecałem sobie że po King Tigerze zacznę 11-kę Skalskiego od Hala.










--
pozdr, Radek

 
15-04-21 21:37  Odp: [N] ANGRAF T-34/76 Mod. 1942 UZTM Turret
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Wieża wydaje się zbyt kanciasta, patrząc na rysunki i siatki części. No i ten nieszczęsny tylny okrągły właz do przedziału transmisji- jest umieszczony w osi czołgu, a powinien być przesunięty w stronę prawej rury wydechowej. Rzecz raczej nie do poprawienia bez erraty lub doboru idealnego retuszu. Tyle da się coś powiedzieć z tych zdjęć, reszta wyjdzie pewnie przy sklejaniu :)

 
08-12-21 19:21  Odp: [N] ANGRAF T-34/76 Mod. 1942 UZTM Turret
Siarra   

Czołem,
Kleje właśnie zawieszenie - czy tylko ja mam wrażenie, że amortyzatory (cz. 10/10a/10b) są zbyt długie??? Po zamontowaniu ich zgodnie z instrukcją nie będzie się zgadzać linia kół, będą za nisko.

--
Siarra

 
08-12-21 20:31  Odp: [N] ANGRAF T-34/76 Mod. 1942 UZTM Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Może i są za długie, ale za to jaki temat, jaka grafika...a ta okładka ;-)

 
09-12-21 00:18  Odp: [N] ANGRAF T-34/76 Mod. 1942 UZTM Turret
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Podzielam Twoją opinię Przemku. Może i brakuje części, a te, które są nie bardzo do siebie pasują, ale to tylko szczegół. Tak zwany PIKUŚ.

--
serwusik

 
09-12-21 08:27  Odp: [N] ANGRAF T-34/76 Mod. 1942 UZTM Turret
kari   

... można skonfrontować z tym materiałem:

https://forum.il2sturmovik.com/topic/39725-best-variant-of-thet-3476-from-183rd-factory/

https://www.o5m6.de/redarmy/t_34_76_uztm.php

Post zmieniony (09-12-21 08:32)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024