FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
23-03-21 19:45  [N] ŚzK 060 Pojazd pancerny KRESOWIEC 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witajcie,
dzisiaj kilka nowości. Pierwsza, jeszcze nie była wydana a już widziałem że wzbudza dużo emocji. Jako że bardzo lubię ciekawe tematy a szczególnie "piękne brzydactwa" kiedy natknąłem się na ten temat, nie mogłem sobie odmówić. Jak to ładnie nazwaliście: jedyny niepowtarzalny i najbrzydszy w kategorii - opancerzony pług motorowy - KRESOWIEC



Zainteresowanych zapraszam na stronę, gdzie prócz modelu można nabyć komplecik laserowo wycinanych wręg. Zapraszam!

SKLEP

Przy okazji:
Pewnie zauważyliście że od kilku dni działa nowa strona i zupełnie nowy, bardziej funkcjonalny sklep internetowy. Przede wszystkim oferta została uaktualniona (na razie pod kontem mojego wydawnictwa, ale pozostałe artykuły zostaną wkrótce sukcesywnie uzupełnione). Poza tym, co szczególnie dla WAS ważne, dodana została wygodna forma płatności kartą i innymi kanałami elektronicznymi. I wreszcie po trzecie, wysyłki zintegrowane zostały z systemem InPostu i paczkomaty można wybierać bezpośrednio na stronie.
ZAPRASZAM!

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
24-03-21 08:01  Odp: [N] ŚzK 060 Pojazd pancerny KRESOWIEC 1:25
Pablos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4
 

Cześć Taron, można dodać zdjęcia arkuszy?

--
Model udany, to model który sprawił nam przyjemność i nauczył nas czegoś nowego

 
24-03-21 08:05  Odp: [N] ŚzK 060 Pojazd pancerny KRESOWIEC 1:25
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

Nie jestem znawcą tematu , ale mi to przypomina opancerzoną kuchnię polową.

--
Pozdrawiam

Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku" Lao-tzu, chiński filozof

 
24-03-21 09:55  Odp: [N] ŚzK 060 Pojazd pancerny KRESOWIEC 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Proszę bardzo, są zdjęcia arkuszy:










--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
24-03-21 11:04  Odp: [N] ŚzK 060 Pojazd pancerny KRESOWIEC 1:25
Kazik R   

A ja korzystając z okazji przypominam Tobie o pewnej zaległości....

--

Zawsze biało-czerwona szachownica

 
24-03-21 17:12  Odp: [N] ŚzK 060 Pojazd pancerny KRESOWIEC 1:25
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Noo i na takie modele warto czekać :D

--
GG 6801515

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024